2003 yapımı unutulmaz film Love Actually’nin devam filminden tanıtım fragmanı yayınlandı.

Uzun yıllardan beri Hollywood’un, kendini tekrar ettiği bir döngüye girdiği yadsınamaz bir gerçek. Sektörün yaratıcılık krizi ile baş başa kalmasıyla birlikte, Hollywood kendine çıkar yol aramayı sürdürüyor. Devam filmleri çekerek ya da remake dediğimiz yeniden çevrimlerle kendini kurtarmaya çalışan sektörün bu anlamda son durağı 2003 yılının unutulmaz romantik komedisi Love Actually oldu. Yeniden çevrim haberleri yıllardır söylentiden öteye gidememişti ancak bu sefer her şey gerçek! Tek bir farkla: Love Actually 2, 10 dakikalık bir kısa film olacak.

love-actually-filmloverss

Özlediğimiz Karakterler Yeniden Bir Arada!

Yönetmenliğini Richard Curtis‘in üstlendiği 2003 yapımı unutulmaz yapım Love Actually, üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala pek çok kişinin favori romantik filmi olmaya devam ediyor. Eski kadrodan birçok ismi barındıracak kısa film, Richard Curtis’in Etiyopya’daki kıtlığa tepki olarak kurduğu yardım derneği Red Nose Day‘e farkındalık yaratmayı hedefliyor. Yeniden çekileceğini duyduğumuz andan beri çok heyecanlı olduğumuz filmden, kısa bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Red Nose Day Actually ismiyle yayınlanacak olan bu 10 dakikalık filmde Hugh Grant, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Andrew Lincoln, Colin Firth, Lucia Moniz, Liam Neeson, Thomas Brodie-Sangster, Olivia Olson, Bill Nighy, Marcus Brigstocke ve Rowan Atkinson gibi birbirinden popüler oyuncular yer alacak.

Bizce 10 dakikada her bir karakterin şu anda ne yaptığını görmek eğlenceli olacak. Siz ne dersiniz? Merakla beklenen Red Nose Day Actually, 25 Mayıs‘ta NBC kanalında izleyici ile buluşacak.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi