Olympus Has Fallen’ın devamı niteliği taşıyan ve başrollerinde Gerard Butler, Aaron Eckhart ve Morgan Freeman’ın bulunduğu London Has Fallen, aksiyon dolu ilk fragmanıyla karşınızda.

2013 yılında yayınlanan Olympus Has Fallen, kendisinden hiç beklenmeyen bir gişe başarısına imza atmıştı. Hikayenin geride kaldığı filmde tamamen aksiyona odaklanılmış ve belki de inandırıcılık seviyelerini aşan bir yol izlenmişti. Terör saldırısına uğrayan Beyaz Saray’da Amerika başkanını tek başına kurtarmaya çalışarak onlarca düşmana rağmen işin üstesinden gelen Mike Banning (Gerard Butler), devam filminde de zorlu görevini sürdürüyor.

Aynı zamanda adından da anlaşılacağı üzere İngiltere’de geçen London Has Fallen‘ın yönetmenliğini Babak Najafi üstleniyor. Amerika Başkanı’nın Londra ziyaretinde başına gelenleri konu olacak film ilk fragmanından da görüldüğü üzere Olympus Has Fallen’ın izlediği yolu takip ediyor. Filmin bolca yıkım ve aksiyon içeren ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

London Has Fallen 4 Mart 2016’da Vizyonda Olacak

London Has Fallen’in kadrosu başrolü paylaşan Gerard Butler, Aaron Eckhart ve Morgan Freeman‘ın yanında Angela Bassett, Melissa Leo, Radha Mitchell, Robert Forster, Jackie Earle Haley ve Charlotte Riley‘den oluşuyor. Filmin senaristliğini ise ilk filmin senaryosuna da imza atan Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt‘in yanı sıra Christian Gudegast ve Chad St. John üstleniyor. 4 Mart 2016’da vizyona girecek  devam filminin konusu ise:

İngiliz başbakanı bilinmeyen sebeplerden hayatını kaybetmiştir. Cenazeye tüm dünya liderlerinin katılması beklenmektedir. Ancak Dünya’nın en güvenli etkinliklerinden biri olması gereken cenaze, bir anda Dünya liderlerine suikast planlarının hayata geçirilmeye çalışılacağı ve Londra’nın en önemli simgelerinin harap edileceği bir olaya dönüşür. Teröristlerin planlarını engelleyebilecek yalnızca üç kişi vardır; Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı, eşsiz bir Gizli Servis ajanı ve kimseye güvenmeyen bir MI-6 ajanı.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi