Liseliler ve üniversitelilerarası kısa film festival ve yarışması düzenleyen KısaKes’in liselilerarası ayağı olan Lisevizyon’un kazananları belli oldu!

Liseliler ve üniversitelilerarası kısa film festival ve yarışması düzenleyen KısaKes’in liselilerarası ayağı olan “Lisevizyon” çok özel bir törenle kazananları açıkladı. Adana yurt yangınında hayatını kaybeden öğrencilere adanan Lisevizyon ödül töreninde Murat Dalkılıç’ın “Çocuk” şarkısı ilk kez sanatseverler ile buluştu. Bu anlamlı gecede, yarışmanın jürisinde yer alan; Birce Akalay, Aslı Öymen, Ali Taner Baltacı, Furkan Andıç , Tolga Hepdinçler’in yanı sıra sunucu olarak Ece Begüm Yücetan ile çok sayıda sanatçı ve sinemasever yer aldı.

kisakes-film-yarismasi-filmloverss

Lisevizyon Kazananları Belli Oldu!

7. KısaKes Lisevizyon ödül töreninde kazanan isimler şöyle;

* En İyi Yönetmen (Altın Makas Ödülü): Muet (%100 BAU Bursu)
* En İyi Senaryo: Bungun (%50 BAU Bursu)
* Jüri Özel Ödülü: TES (%25 BAU Bursu)
* En İyi Oyuncu: Bana Bak Kahraman (Akademi 35 buçuk atölye bursu)KısaKes; Ekip Özel Ödülü’nü Felek filmine verdi. Törenin ardından KısaKes’in uluslararası ve festival ayağı alan KısaKes Ünivizyon’un başvurularının açılışı gerçekleştirildi.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi