Aksiyon filmlerinin aranılan ismi Liam Neeson tekrar görev başında! Soluk soluğa izlenecek heyecan ve gerilim yüklü yeni filmi Non-Stop’ta Liam Neeson yerden 12.000 km yükseklikte iki yüz kişinin hayatını kurtarmak için zamanla yarışacak!

Sürprizlerde dolu senaryosuyla 2014’ün merakla beklenen filmlerinden olan Non-Stop’ta Neeson, her 20 dakikada bir uçaktaki birisini öldürmekle tehdit eden bir suçluyu yakalamaya çalışan hava polisi Bill Marks’ı canlandırıyor. Kimin suçlu, kimin masum olduğunun bilinmediği ve herkesin bir şüpheli olabileceği bu uçakta Bill Marks iki yüz kişinin hayatını kurtarmak için savaşırken, kendini hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı büyük bir oyunun içinde buluyor. 

60 milyon dolar bütçeli aksiyon-macera filminin yönetmenlik koltuğunda Liam Neeson’ın daha önce “Kimliksiz”de beraber çalıştığı Jaume Collet-Serra bulunuyor. Başroldeki Liam Neeson’a güzel yıldız Julianne Moore ve “Argo” ile yükselişe geçen Scoot McNairy eşlik ediyor. Non-Stop ülkemizde 21 Mart 2014’te vizyona girecek.

[youtube video_id=”jiHDJ19A3dk” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi