İlk iki sezonuyla oldukça beğenilen Legion, 3. sezon onayını 2. sezonu sona ermeden aldı.

Chris Claremont ve Bill Sienkiewicz ikilisinin 1985 yılında yarattığı X-Men evrenine ait Legion karakteri geçtiğimiz yıl dizi olarak televizyona uyarlanmış ve ilk sezonu oldukça beğenilmişti.

Noah Hawley‘nin yaratıcılığını üstlendiği ve başrolde Dan Stevens‘ın yer aldığı, dünyanın en güçlü mutantlarından biri olduğu halde kafasının içinde duyduğu sesler yüzünden kendisini şizofreni hastası zanneden David Haller’in hikayesini ele alan dizi, 2. sezonuyla geçtiğimiz aylarda geri dönmüştü.

Legion 3. Sezon Onayını Aldı

Öte yandan The Hollywood Reporter’ın haberine göre dizinin yapımcı kanalı FX, Legion’ın aldığı reaksiyonlarından o denli mutlu ki henüz 2. sezonun son iki bölümü yayınlanmadan dizinin 3. sezonunun da çekilmesine izin verdi. Ancak dizinin 3. sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Fakat 2019’dan önce gelmeyeceğini, hatta bir ihtimal 2020’ye bile sarkabileceğini söylemek mümkün.

Bunun nedeni dizinin yaratıcısı Noah Hawley’nin şu sıralarda oldukça yoğun olması. Halihazırda onun isminin duyulmasını sağlayan Fargo‘nun 4. sezon hazırlıklarını sürdüren ve diziyi gelecek yıl çekmeyi planlayan Hawley, öte yandan bu Yaz başrolde Natalie Portman’ın yer alacağı Pale Blue Dot filmini çekecek. Diğer yandan da Doctor Doom film projesini geliştirdiği söylenen Hawley, bu sıkışık takvim arasında Legion’ı nereye sıkıştıracak bunu hep birlikte göreceğiz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi