HBO’da yayınlanan The Leftlovers’a benzerliğiyle dikkat çeken ‘Left Behind’dan yeni fragman yayınlandı.

Tim LaHaye ve Jerry B. Jenkins tarafından yazılan ve Kıyamet Günü temalı olan seri 16 romandan oluşuyor. Serinin ilk kitabının adı olan “Left Behind” bundan önce 2000 yılında “Left Behind: The Movie”, 2002 yılında “Left Behind II: Tribulation Force” ve son olarak 2005 yılında “Left Behind: World at War” isimleriyle beyazperdeye uyarlanmıştı. Kitabın aynı zamanda “Left Behind: Eternal Forces” adında bilgisayar oyunu da piyasaya sürülmüştü.

left-behind-poster-filmloverss

Bu yıl tekrar hayata geçirilen filmin başrolünde ünlü oyuncu Nicolas Cage yer alıyor. Ünlü oyuncuya Chad Michael Murray, Lea Thompson ve Jordin Sparks gibi oyuncular eşlik ediyor.

Milyonlarca insanın aniden ortadan kaybolmasının ardından hayatta kalan ufak bir grubu konu alan projenin yönetmen koltuğunda sayısız filmde dublörlük ve dublör koordinatörlüğü yapmış olan İngiliz yönetmen Vic Armstrong oturuyor.

Türkiye dağıtımcılığı Pinema tarafından yapılacak olan ‘Left Behind’ın Amerika için gösterim tarihi 3 Ekim 2014 olarak belirledi. Türkiye için ise henüz resmi tarih açıklanmadı.

[youtube video_id=”Ljo4OxhuADA” width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”uskSBJsCf38″ width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi