James Mangold, Laura’yı merkezine alacak Logan spinoff’unun senaryo çalışmalarının başladığını duyurdu.

Uzun yıllardır Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman‘in karakteri son bir kez daha canlandıracağı Logan için yapımcı stüdyo Jackman ve filmin yönetmeni James Mangold‘a tam yetki vermişti.

İkilinin Deadpool’un açtığı yolda ilerleyerek 18+ sınırına çektiği film, western/noir karşımı tarzıyla süper kahraman filmlerine ayrı bir soluk getirirken gişede de 600 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek yapımcı şirket Fox’un yüzünü güldürmüştü. Şu sıralar Oscar kampanyasının yürütüldüğü Logan en azından bir adaylık elde eder mi konuşuladursun filme bir spinoff çekme hazırlıkları başladı bile.

logan-x23-hugh-jackman-patrick-stewart-filmloverss

Logan Spinoff’u Geliyor, Hikayenin Merkezinde Laura Yer Alacak

Geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’a bir röportaj veren James Mangold, yönetmenliğini Patty Jenkins’in yaptığı Wonder Woman’la birlikte sütdyoların kadın merkezli süper kahraman filmleri yapma konusundaki çekincelerini biraz da olsa üzerilerinden attıklarını söylerken kendisinin de şu sıralarda Laura’yı merkezine alan bir Logan spinoff senaryosu üzerinde çalıştığını belirtmiş.

Filmin yapımcılığını üstlenmesi beklenen Hutch Parker ise yapımcı şirket Fox’un kendilerine özgürlük sağlamasının süper kahraman filmlerinin sınırlarının gelişmesine katkı sağladığını belirtirken Laura’yı anlatacak filmin janrasının ne olacağına henüz karar vermediklerini söylemiş.

Şu an için yalnızca James Mangold’un üzerinde çalıştığını bildiğimiz projeye önümüzdeki zamanlarda Hugh Jackman da dahil olur mu bilinmez ancak aktörün filmde en azından cameo olarak yer almasını beklemek hayalcilik olmaz sanırım.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi