Jack Black’in sesiyle hayat bulan Po’nun, maceralarına kaldığı yerden devam ettiği DreamWorks Animation’ın yeni projesi Kung Fu Panda 3’den ilk fragman yayınlandı.

Seri halinde devam eden büyük yapımları her daim canlı ve ayakta tutmak oldukça güç ancak söz konusu Kung Fu Panda 3 olunca bu noktada büyük sürprizlere hazırlıklı olmak gerek. Jack Black‘in sesiyle hayat verdiği Po görünen o ki kendini inandırdığı gibi türünün son örneği değildir, zira Bryan Cranston‘ın seslendirdiği baba panda Li hala kanlı canlı ve hayattadır. Üstelik devasa, şişman ve elbette ki mutlu bir panda topluluğuyla birlikte yaşamaktadır. Ayrıca serinin ilk iki filminin arkasındaki isim Jennifer Yuh Nelson‘ı Alessandro Carloni ile birlikte üçüncü filmin de yönetmen koltuğunda görüyoruz.

DreamWorks Animation yeni projesi Kung Fu Panda 3 için 2015 sonbaharı gibi düşündüğü vizyon tarihini, geçtiğimiz yıllarda gişede yaşadığı kayıpların ardından revize etmek zoruda kalmıştı. Nitekim halihazırda gösterime girmeyi bekleyen Star Wars: The Force Awakens ile eş zamanlı olarak beyazperdede yer alma riskini almak istemeyen stüdyo, bundan sonra daha az sayıda ama kaliteli işlerle yoluna devam etmeyi tercih edecek gibi duruyor.

Kung Fu Panda 3 2016’da Sinemalarda!

Seriye yeni katılan karakterlerin yanı sıra Kung Fu Panda 3, önceki filmlerde yer alan Po’nun cesur arkadaşlarını da beraberinde getiriyor. Böylelikle Tigress (Angelina Jolie), Monkey (Jackie Chan), Mantis (Seth Rogen), Crane (David Cross), Viper (Lucy Liu) ve onları eğiten Master Shifu (Dustin Hoffman) maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Ayrıca filme sesleriyle eşlik eden diğer oyuncular arasında James Hong, Randall Duk Kim, Bryan Cranston ve Rebel Wilson da yer alıyor. Filmin resmi sinopsisi ise şöyle:

Po’nun uzun süredir ortalıkta görünmeyen babası birdenbire kendini gösterir ve tekrar bir araya gelen ikili, yepyeni panda karakterleriyle tanışmak için gizli bir panda cennetine doğru yolculuğa çıkar. Ancak doğaüstü güçlere sahip olan kötü kahraman Kai, tüm kung fu efendilerini bozguna uğratmak için Çin’i istila etmeye başlar. Po ise imkansız olanı yapmak zorundadır; yani Kung Fu Panda çetesinin son halini alabilmesi için eğlenmeyi seven, sakar erkek kardeşleriyle dolu bir kasabayı eğitmelidir.

Kung Fu Panda 3 3D seçeneğiyle 18 Mart 2016 tarihinde beyazperdede olacak.

Hazırlayan: Damla Durmaz

kung-fu-panda-3-filmloverss

kung-fu-panda-3-pandas-filmloverss

kung-fu-panda-3-po-li-filmloverss

kung-fu-panda-3-li-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi