İlgi çekici konusu ve Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans’lı kadrosuyla dikkat çeken The Alienist’ten oldukça etkileyici bir fragman yayınlandı.

Her geçen yıl ivmesini git gide arttıran dizi sektörünün şu sıralardaki gözdesi yönetmenliğini David Fincher‘ın üstlendiği Mindhunter. Fincher’ın tarzını başarılı şekilde yansıttığı söylenen dizi, çıtayı yüksek bir seviyeye koymuşken benzer tarzda farklı bir dizi gelecek yıl karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yapımcıları arasında True Detective’in yönetmeni Cary Joji Fukunaga‘nın da yer aldığı The Alienist, seyirciyi 1900’lere davet ederken; bir seri katili devirmek için birlikte çalışan üç farklı kişinin macerasını konu alıyor.

the-alienist-dakota-fanning-filmloverss

22 Ocak 2018’de Yayınlanmaya Başlayacak The Alienist’ten Yeni Fragman Geldi

Celeb Carr’ın aynı adlı romanından televizyona uyarlanıp oyuncu kadrosunda Daniel Brühl, Luke Evans, Dakota Fanning ve Brian Geraghty gibi önemli isimlerin yer aldığı The Alienist, 19. yüzyılın New York sokaklarında geçen bir polisiye dizisi. Fahişelik yapan erkek çocukları hunharca öldüren bir seri katilin izlerinin kriminal psikolog Dr. Laszlo Kreizler ve gazete illustratörü John Moore tarafından sürüldüğü dizi, konusuyla ve oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekiyor.

Daha önce yayınlanan fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekmiş The Alienist’ten gelen yeni fragman dizinin karanlık tarzını yine başarılı şekilde yansıtırken Daniel Brühl bir kez daha oyunculuğuyla gözümüzü kamaştıracakmış gibi görünüyor. Yayın tarihi 22 Ocak 2018 olarak duyurulan diziden yayınlanan yeni fragman için sizleri şöyle alalım.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi