Yönetmenliğini Gee Malik Newton’ın üstlendiği ve başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı Daughter of God (Exposed olarak da biliniyor) filminden ilk fragman görücüye çıktı.

Sinema dünyasında  No Mirror Land  kısa filmiyle tanınan yönetmen Gee Malik Newton ilk uzun metraj filmi Daughter of God ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Filmin başrolünde Keanu Reeves  yer alırken ona  Ana de Armas, Mira Sorvino ve Christopher Macdonald  gibi isimler eşlik ediyor. Hatırlarsanız Keanu Reeves  ve  Ana de Armas  daha önce  ‘Knock Knock’  filminde beraber çalışmış; ikilinin performansı  genellikle olumlu eleştiriler almıştı.

Prodüksiyon aşamasında olan filmin çekimleri 2014 yılının kasım ayında New York’ta gerçekleştirildi. İlk kez bir filmin yapımcılığını üstlenen Remarks Film tarafından dağıtıma sunulacak olan filmden ilk fragman ise yayınlandı.

Daughter of God’dan İlk Fragman

Film bir mucizeye tanık olduktan sonra Latin bir kadınla iş ortağının ölümü arkasındaki gerçeği aralayan polis dedektifi Scott Galban’ın yaşadıkları mercek altına alınıyor. Keanu Reeves  Dedektif Scott Galban karakterini, Ana de Armas  ise filmdeki Latin kadını canlandırıyor. Oscarlı oyuncu Mira Sorvino  da ölen polis dedektifinin eşine hayat veriyor.

Daughter of God’ın konusu itibariyle daha önce bu tarz örneklerini gördüğümüz filmlerin arasından nasıl sıyrılacağı ve Keanu Reeves’in karakterine nasıl bir yorum katacağı biz izleyiciler için merak konusu olma özelliği taşıyor.

Amerika’da ve ülkemizde henüz vizyon tarihi  belli olmayan filmin yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi