Kate Winslet ve James Cameron, Titanic’in ardından Avatar serisinde yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor!

James Cameron‘ın Leonardo Dicaprio ve Kate Winslet işbirliğiyle 1997 yılında vizyona giren filmi Titanic, tüm zamanların en çok hasılat elde eden filmiydi, ta ki Cameron’ın bir diğer filmi Avatar vizyona girene kadar.

Şu sıralarda çekimleri geçtiğimiz ayın sonunda başlayan Avatar 2 ve Avatar 3’ün üzerinde çalışan James Cameron, toplamda 1 milyar dolara mal olacağı söylenen dört devam filmiyle çekilmiş en maliyetli seriye imza atmaya hazırlanadursun yönetmen bir kez daha rekor kırmak için eski müttefiklerinden birini yardıma çağırdı.

kate-winslet-James-cameron-titanic-filmloverss

Kate Winslet Avatar Serisinde Rol Alacak

Deadline’ın haberine göre Kate Winslet, Avatar serisinin devam film ya da filmlerinde rol almaya hazırlanıyor. James Cameron’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle: ‘Kate ve ben, kariyerimin en tatmin edici işlerinden olan Titanic’in ardından 20 yıldan beri birlikte bir şeyler yapmaya çalışıyorduk. Onun Ronal’ı hayata geçirmesini görmek için sabırsızlanıyorum.

Son olarak Woody Allen’ın bu yılın sonlarında vizyona girmesi beklenen yeni filmi Wonder Wheel‘da rol alan Winslet’ın canlandıracağı Ronal karakterinin filmin ana karakterlerinden biri olup olmayacağı ya da serinin hangi devam filmlerinde yer alıp almayacağı henüz açıklanmış değil.

Çekimleri devam eden Avatar 2 18 Aralık 2020 ve Avatar 3 17 Aralık 2021’de vizyona girecekken çekimleri 3. filmin ardından başlayacak Avatar 4 20 Aralık 2024’te, Avatar 5 ise 19 Aralık 2025 tarihinde vizyonda olacak.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi