Başrollerinde Kate Mara ve David Oyelowo’yu göreceğimiz suç draması Captive’den ilk fragman yayınlandı.

İlk sezonunda yer aldığı House of Cards dizisi ile rüşdünü tekrardan ispat eden ve sadece “Rooney Mara’nın ablası” olarak anılmaktan kurtulan oyuncu Kate Mara ile geçtiğimiz yılın çok konuşulan filmlerinden Selma‘da Martin Luther King‘i canlandıran İngiliz oyuncu David Oyelowo‘yu buluşturan Captive‘den ilk fragman yayınlandı.

Captive Gerçek Olaylara Dayanıyor

2004 yılında kotardığı Last Flight Out‘tan beri uzun metrajlı bir film yönetmemiş olan Jerry Jameson‘ın yönetmenliğini yaptığı Captive, gerçek olaylara dayanan dram soslu bir suç gerilimi. Filmin konusu ise şöyle: Ashley Smith, uyuşturucu bağımlılığından kurtulmaya çalışan bir annedir. Brian Nichols ise hapisten kaçıp kendi davasına bakmış olan yargıcı öldüren bir kaçaktır. Polisten kaçan Brian, bu kaçışı sırasında Ashley’i apartmanında alıkoyar.

David Oyelowo ve Kate Mara dışında filmin kadrosunda pek çok tecrübeli oyuncu bulunmakta. Davayı araştıran detektif rolünde Michael Kenneth Williams bulunurken; Mimi Rogers, Leonor Varela ve Fred Galle gibi isimleri de yan rollerde görmekteyiz.

captive-gorsel-2-filmloverss captive-gorsel-3-filmloverss captive-gorsel-1-filmloverss

Paul Thomas Anderson filmlerinin soundtracklerinden tanıdığımız Radiohead üyesi Jonny Greenwood‘un müziklerini yaptığı Captive, Amerika’da 18 Eylül 2015 tarihinde vizyona girecek. Önümüzdeki Eylül ayında gerçekleştirilecek olan Toronto Film Festivali‘nde prömiyerini yapması beklenen Captive filminin Türkiye için henüz belirlenmiş bir vizyon tarihi yok.

Hazırlayan: Emre Serbes

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi