The Perks of Being Wallflower’ın yönetmeni Stephen Chbosky’nin yönettiği Julia Roberts, Owen Wilson ve Jacob Tremblay’lı Wonder filminden son fragman yayınlandı.

2012 yılında seyircinin beğenisine sunduğu The Perks of Being a Wallflower filminden sonra gönüllerde taht kuran Stephen Chbosky‘nin yeni projesi Wonder‘dan, vizyona kısa bir süre kala son fragman yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Julia RobertsJacob Tremblay ve Owen Wilson‘ın yer aldığı yapımın, ilham veren öyküsü sayesinde önümüzdeki Oscar Ödülleri’nde bir şansı olabilir.

Zira birkaç bahar önce Sandra Bullock fedakar anne performansını başarılı bir şekilde ortaya koyarak, The Blind Side gibi ikonik bir filmle En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülürken; Julia Roberts’ın Oscar gecesinde dikkat çekeceğini söylemek mümkün. Öte yandan R.J. Palacio‘nun aynı adlı kitabından sinemaya uyarlanan hikâyenin senaryosu Jack Thorne‘a emanet.

julia-roberts-ve-owen-wilsonlı-wonderdan-son-fragman-yayınlandı-2-filmloverss

Julia Roberts ve Owen Wilson’lı Wonder’dan Son Fragman!

Filmin resmi sinopsisi ise şu şekilde;

“New York Times’ın en çok satan kitabından uyarlanan Wonder, Ağustos Pullman’ın ilham verici ve iç açıcı hikâyesini anlatıyor. Yüzündeki fiziksel bir bozukluk yüzünden bu zamana kadar anaokuluna gitmeyen Auggie, beşinci sınıfa geldiğinde yaşıtları gibi okula gitmeye başlar. Ailesi, yeni sınıf arkadaşları ve çevresindeki herkesin, merhametini kazanmak ve  kabul görmek için hayata tutunan Auggie’nin olağanüstü yolculuğu onları bir araya getirecek.”

DC’nin Justice League’i ile aynı gün vizyona gireceği için gişede şansı bulunmayan Wonder, 17 Kasım’da vizyona girecek. Filmden yayınlanan son fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi