Şu sıralar Deadpool 2’da Cable’ı canlandıracak olmasıyla gündemde olan ünlü oyuncu Josh Brolin, Avatar’ın devam filmlerinde rol alma teklifini geri çevirmiş.

James Cameron imzalı 2009 yapımı Avatar, çekildiği zamanın çok üstünde olan görsel efektleriyle akılda kalan bir yapım olmuştu. Pandora adlı bir gezegende 3-4 metre uzunluğunda mavi görünümlü Na’vi halkı ile buraya maden çıkartmak için Avatar olarak aralarına sızan bir grup insan arasındaki mücadeleyi anlatan film, aynı zamanda gişede yüksek bir başarı yakalamasıyla da adından söz ettirmişti.

Bu sayede Avatar’ın başarısı, devam filmleri için kaçınılmaz bir durum yaratmıştı. Uzun bir yapım aşamasında kalan projede, daha önce James Cameron’ın Avatar için 4 yeni devam filmi çekeceğini öğrenmiştik. İlk filmin başrol oyuncularından Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang ve Sigourney Weaver’ın devam filminin oyuncu kadrosunda yer alacağı bilinirken; devam filmlerinin oyuncu kadrosuyla ilgili çok önemli ayrıntı gün yüzüne çıktı.

Sandığınız gibi bu ayrıntı, yeni bir oyuncunun kadroya katılma haberi değil; tam aksine seride yer almayı reddeden biriyle ilgili. Buna göre şu sıralar Deadpool 2’da Cable’ı canlandıracak olmasıyla gündemde olan ünlü oyuncu Josh Brolin, Avatar’ın devam filmlerinde rol alma teklifini geri çevirmiş.

josh-brolin-avatarin-devam-filmlerinde-oynamayi-reddetmis-2-filmloverss

Josh Brolin Avatar’ın Devam Filmlerinde Rol Alma Teklifini Geri Çevirmiş

Josh Brolin Esquire dergisine verdiği bir röportajda konuyla ilgili şunları söyledi: ‘Eğer Avatar’da rol almak istmiyorsam, Avatar filmi yapmayacağım. James Cameron, bana bu ismi ve adı çağırıyor. Her neyse. Eğer James Cameron bana gelip ‘Hey, dostum, neden bunu söyledin?’ derse, bende ‘Ağzımdan öyle çıkıverdi.’ diyeceğim.’

Bu sözlerden anlaşıldığı üzere Josh Bronlin, James Cameron’ın Avatar için yarattığı evrenin herhangi bir parçası olmak istemiyor. Bu zamana kadar Coen Kardeşler, Denis Villeneuve, Paul Thomas Anderson gibi usta isimlerle çalışan başarılı oyuncu için bu durum; yer aldığı ve yer alacağı filmleri düşündüğümüzde, kariyeri açısından çok önemli bir etki yaratmayacak gibi görünüyor.

Bakalım Avatar’ın devam filmleri , seride yer almamasını tam olarak belirli bir spesifik nedene bağlamayan Josh Bronlin’in düşüncelerini ne ölçüde değiştirecek hep birlikte göreceğiz. Uzun yıllar sonra izleyiciyle buluşacak olan Avatar 2, 18 Aralık 2020’de; Avatar 3, 17 Aralık 2021’de; Avatar 4 20 Aralık 2024’te ve son olarak Avatar 5 ise 19 Aralık 2025’te vizyona girecek. Seriyle ilgili yeni gelişmeleri de buradan takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi