Ak Gezenler’i durdurmanın tek yolu olan ejderha camının çıkarılmasına dair yayınlanan eğlenceli bir Game of Thrones parodi videosu izlemek için sizleri şöyle alalım.

***Bu yazı Game of Thrones 7. Sezon 3. Bölüme dair keyif kaçırıcı detaylar (spoiler) içermektedir.***

İzlenme rekorları kıran Game of Thrones’un 7. sezonunun bitmesine üç bölüm kala, neler olacağına dair heyecanlı bekleyişimiz sürüyor. Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz bölümlerde; Kuzey’in Kralı Jon Snow ile Ejderhaların Annesi Daenerys Targaryen ilk defa bir araya gelmiş, işler ilk aşamada pek yolunda gitmese de Stark-Targaryen müttefiği yolundaki adımların tohumları atılmıştı.

Jon Snow, ejderha camlarının kuzeye erişimini de sağlamak için gerekli olan yardımı Daenerys’den almayı başarmış ve son bölümde ejderha camı madeninin içerisinde araştırma yapmıştı. Henüz madenden herhangi bir ejderha camı çıkarılmadı fakat gelecek bölümlerde bununla ilgili bir sahne görmemiz olası bir durum.

Hazır böyle bir sahne izlememişken; Ak Gezenler’i durdumanın tek yolu olan ejderha camının çıkarılmasına dair bir parodi videosu görmeye ne dersiniz?

Jon Snow’un Ejderha Camı Çıkarmasına Dair Game of Thrones Parodi Videosu!

YouTube kullanıcısı Zouru’nun hazırladığı ‘Jon Snow gets to work’ isimli Game of Thrones parodi videosu, Dany’nin danışmanlarıyla konuştuğu anda yaşanan ilginç bir olayı izleyiciyle paylaşıyor. Önemli bir konuşmanın gerçekleştiği anda, madende yapılan sondaj çalışmasında çıkan bir ses duyarız. Doğal olarak hemen aklımıza – videonun adından anlaşıldığı üzere- Jon Snow’un iş üstünde olduğu ve ejderha camını çıkarmak için hiç zaman kaybetmeden çalışmalara başladığı düşüncesi gelir.

Varys, Tyrion ve Missandei’nin yapılan sondaj çalışmasından oldukça rahatsız olduğu bu video, dizinin yayınlandığı şu günlerde bizi güldüren bir çalışma olarak aklımızın bir köşesinde yer ediyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi