Son olarak The Punisher dizisiyle adından söz ettiren Jon Bernthal, The Walking Dead’in 9. sezonunda yer almaya hazırlanıyor.

Robert Kirkman’ın sevilen çizgi romanından televizyona uyarlanan The Walking Dead, zombilerin hüküm sürdüğü bir dünyada şerif yardımcısı Rick Grimes öncülüğünde hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın hikâyesini anlatıyor. Dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan dizi, bu yılın sonunda 9. sezonu ile geri dönecek. Yeni sezonu heyecanla beklediğimiz şu zamanda, The Walking Dead cephesinden çok üzücü bir haber geldi. Habere göre dizinin başrol oyuncularından Andrew Lincoln ile Lauren Cohan, 9. sezondan sonra diziden ayrılacaklar. Yani 9. sezon bu iki oyuncunun rol alacağı son sezon olacak. Bu olaydan sonra kan kaybı yaşayan dizinin, yola nasıl devam edeceği büyük bir merak konusu. Öte yandan yaşanan bu gelişmelerle beraber, dizide daha önce rol almış bir oyuncunun tekrar karşımıza çıkacağı açıklandı.

Jon Bernthal, The Walking Dead’in 9. Sezonu İçin Geri Dönüyor

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre The Punisher dizisiyle adından söz ettiren Jon Bernthal, The Walking Dead’in 9. sezonu için Shane Walsh karakterini canlandırmak üzere rolüne geri dönüyor. Hatırlayacak olursanız Jon Bernthal’ın canlandırdığı Shane Walsh, 2. sezonun sonunda Rick Grimes tarafından öldürülmüştü. O sırada bütün olaylara tanık olan Carl ise Rick’in arkasında tekrar dirilen Shane’i vurmuştu. 3. sezonda ise Shane’i kısa bir sahnede görmüştük. Shane’in geri dönmesinin, halüsinasyonların var olduğu bir evrende geçen dizide tamamen mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Shane’in dönüşü muhtemelen uzun soluklu olmayacak. Bunun en büyük sebebi ise Jon Bernthal’ın rol aldığı The Punisher dizisi. Bununla beraber Andrew Lincoln’ın diziden ayrılacak olmasını, Shane karakterinin dönüşüyle bağdaştıranlar da var. Yapımcılar, kan kaybı yaşayan dizi için aradıkları çözümü Shane’de bulmuş olabilirler mi? Bu soruya net bir cevap verebilmemiz için 9. sezonu izlememiz gerekecek. Yeni sezonu bu yılın sonunda yayınlanacak diziyle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi