Patrick Stewart, Glenn Close, John Malkovich gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı eğlenceli bir tona sahip The Wilde Wedding’den fragman izleyiciyle buluştu.

Runaway Bride, The Big Wedding, My Best Friend’s Wedding filmlerini hatırlarsınız. Düğün hazırlıklarının ön planda olduğu bu filmler;  sinema tarihinde komedi ve romantizmi birleştiren, uzun zamandır bir araya gelmeyen aile üyelerinin yaşadığı birbirinden eğlenceli olayları anlatan yapımlar olarak bilinir. Yönetmenin bakış açısından ve oyuncu kadrosundan güç alan bu filmler, izleyicinin kaliteli bir zaman geçirmesini sağlamak için bütün hünerlerini sergiler.

Her sene bir ya da iki örneğini gördüğümüz bu yapımların bulunduğu filmler kervanına, şimdi düğün temalı yeni bir film daha katılıyor: The Wilde Wedding!patrick-stewart-glenn-closelu-the-wilde-wedding-filminden-fragman-yayinlandi-2-filmloverss

Patrick Stewart ve Glenn Close’lu The Wilde Wedding’den Fragman

Patrick Stewart ve Glenn Close‘un başrollerinde yer aldığı The Wilde Wedding; emekli film yıldızı Eve Wilde’ın, dördüncü kez evlilik masasına oturmaya hazırlandığı İngiliz yazar Harold Alcott’la yapacağı düğünün hazırlığında yaşanan olayları mercek altına alıyor. Eve’nin ilk kocası Laurence Darling’in ve diğer aile üyelerinin, Eve’in New York’taki evine gelmesiyle olay örgüsünü tam anlamıyla oluşturan film, eğlenceli bir yapım izleyeceğimizin sinyallerini veriyor.

Patrick Stewart ve Glenn Close’un yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda John Malkovich, Minnie Driver, Jack Davenport, Yael Stone, Peter Facinelli, Noah Emmerich, Grace Van Patten gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise John Malkovich ile daha önce Gardens of the Night filminde beraber çalışan Damian Harris üstleniyor.

15 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek olan filmin, Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil. Oyuncu kadrosundaki isimlerle adından söz ettiren filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi