Jim Jarmusch’un oyuncu kadrosunda Adam Driver, Bill Murray, Selena Gomez, Chloë Sevigny ve Austin Butler’ın yer aldığı zombi filmi Kill The Head’in çekimleri New York’ta başladı.

Son olarak 2016 yapımı Paterson’la bir kez daha kendisini bizlere hayran bırakan Jim Jarmuschyeni filminin çekimlerine başladı.

Hatırlayacaksınız geçtiğimiz ay yönetmenin yeni filminin çekimlerine temmuz ayı içerisinde başlayabileceği gündeme gelmişti. Keza öyle de oldu ve filmin çekimleri New York’un Fleischmanns bölgesinde başladı. Ve an itibariyle proje hakkında yeni bilgiler edinmiş durumdayız.

Jim Jarmusch’un Yeni Filmi Kill The Head’in Oyuncu Kadrosunda Ünlü İsimler Yer Alıyor

İsminin Kill the Head olduğu söylenen projenin 70’lerde geçen bir zombi filmi olması olası. Oyuncu kadrosunda Adam Driver, Bill Murray, Selena Gomez, Chloë Sevigny ve Austin Butler‘ın yer aldığını bildiğimiz proje hakkında Murray, birkaç ay önce Jarmusch’un muhteşem bir zombi filmi senaryosu yazmış olduğunu ve isminin The Dead Don’t Die olacağını söylediği filmin Rosie Perez ve Daniel Craig’le birlikte yaz aylarında çekileceğini dile getirmişti. Perez ve Craig gerçekten de filmin oyuncu kadrosunda yer alacak mı bunu bilemiyoruz ancak görünen o ki geçen süreçte filmin ismi Kill the Head olarak güncellenmiş.

Only Lovers Left Alive ile çekilmiş en iyi vampir filmlerinden birine imza atmış olan auteur yönetmenin bir zombi filminde nasıl bir çıkaracağını merakla bekliyoruz. Filmin 2019’da Cannes’da prömiyerini yapması olası görünüyor.

Güncelleme 1: Kaynak haberde filmin ismi ilk olarak Kill the Head şeklinde açıklansa da daha sonra filmin ismi -Bill Murray’in de belirttiği üzere- The Dead Don’t Die olarak değiştirildi.

Güncelleme 2: Jeff Snider’ın twitine göre filmin oyuncu kadrosunda Rosie Perez ve Daniel Craig’le birlikte Steve Buscemi ve Tilda Swinton da yer alacak. 

Kaynak: The Film Stage

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi