24 Şubat’ta son filmi Paterson ile izleyiciyle buluşsn Jim Jarmusch’un 2003 yapımı filmi Coffee and Cigarettes, 1 Mart’ta Başka Çarşamba’da!

Amerikan Bağımsız Sineması’nın en önemli isimlerinden biri olan Jim Jarmusch’un müzik ve sinema dünyasından bir sürü ünlü ismi bir araya getirdiği 2003 yapımı filmi Coffee and Cigarettes, 11 farklı hikaye boyunca karakterlerimizi bir yandan kahve ve sigara tüketirken diğer yandan da hayatın içinden takıntıları, mutlulukları ve bağımlılıkları tartışırken anlatıyor. Bütün bu hikayeler ise tıbbi bilgiler, kahve ve sigaranın vücuda zararı ve de iyi bir öğlen yemeği tercihi olmadığı, yanlış anlaşılmalar, müzik ve benzeri temalarla birbirine bağlanıyor. Filmin siyah beyaz oluşu ise masada beraber oturan insanların birbirinden ne kadar zıt olduğunu vurguladığı gibi bir yandan tüm farklılıklarına rağmen bu insanların beraber dostça vakit geçirebildiğini gösteriyor.

Kahve ve Sigara Ekseninde 11 Farklı Hikaye: Coffee and Cigarettes Başka Çarşamba’da

Şiirsel anlatımıyla sinema dünyasının en özgün isimlerinden biri olan Jim Jarmusch’un son filmi Paterson‘ı Başka Sinema‘da izleme şansı bulurken yönetmenin unutulmaz filmlerinden Coffee and Cigarettes de seyircilerin karşısına Başka Çarşamba’da çıkıyor.

coffee-and-cigarettes-filmloverss

1 Mart’ta Başka Çarşamba’da izleyeceğimiz Coffee and Cigarettes seans bilgilerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Altunizade Capitol Spectrum Cineplex 21.15
Beyoğlu Sineması 21.00
Boğaziçi Üniversitesi Sinebu 19.00
Etiler Akmerkez Cinema Pink 21.30
Kadıköy Rexx 21.15
Ankara Kızılay Büyülü Fener Sinemaları 20.30
Izmir Karaca Sinemasi 19.00

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi