Marvel – Netflix ortaklığının ikinci dizisi Marvel’s Jessica Jones’un’un yayın tarihine sayılı günler kala heyecanınızı kat ve kat artıracak yeni bir fragman yayınlandı.

Marvel – Netflix ortaklığının ikinci dizisi Jessica Jones‘un yayınlanmasına sayılı günler kala yapımdan ikinci fragman yayınlandı. Marvel’ın Daredevil ile başladığı, televizyon ekranlarında Defenders takımını oluşturma planlarının ikinci evresi olan dizi hakkında yayın tarihine bir ay kalana kadar hiçbir bilgi paylaşılmamıştı. Sadece kısa tanıtım fragmanları ile seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmış ve geçtiğimiz günlerde gelen ilk fragmanı ile de heyecanları kat ve  kat arttırmıştı.

Krysten Ritter, Carrie-Anne Moss ve David Tennant‘dan oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla Jessica Jones oldukça iddialı geliyor. Dizinin içeriği hakkında ilk defa ayrıntıya giren fragmanın ardından sessizliğini bozan yapım yirminin üzerinde yeni görselini seyircilerin beğenisine sundu.

Jessica Jones’dan Yayına Kısa Süre Kala İkinci Fragman!

Marvel’in en güçlü dizi kadrosuna sahip Jessica Jones, aynı zamanda evrenin en karanlık dizisi olacak gibi gözüküyor. Süper kahramanlık deneyimine, Kilgrave (David Tennat)‘in zihin kontrolü altına girmesinin ardından son veren Jones, insanlara yardım etmenin yolunu “Alias Insvestigation” ile dedektiflik yapmakta bulur. Baş düşmanının şehre geri dönmesiyle hayatı alt üst olan kahraman her şeye rağmen kabuslarına giren Kilgrave “Purple Man” ile yüzleşmek zorundadır.

Daredevil‘dan devraldığı bayrağı daha da yükseğe çıkartacak gibi görünen Marvel’s Jessica Jones‘un, Netflix üzerinden tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanacak olan ilk sezonu 20 Kasım 2015’te seyirciler ile buluşacak. Dizinin yayından önceki aksiyon dolu son fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Trajik bir sonla biten kısa süreli süper kahramanlık macerasının ardından Jessica Jones, kişisel hayatını yeniden inşa etmeye çalışmaktadır. Kariyerine özel dedektif olarak devam eden Jones, New York şehrinde kendisini sıra dışı yeteneklere sahip insanların dahil olduğu olaylara sürüklenirken bulur.”

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi