Senarist ve yönetmenliğini efsanevi isim Quentin Tarantino’nun üstlendiği, çekimlerine ise önümüzdeki yıl başında başlanacağı açıklanan The Hateful Eight’in oyuncu kadrosu için konuşulan isimlerden biri de Jennifer Lawrence oldu.

Ünlü yönetmenin, sekizinci filmi ünvanıyla duyurulan film için çalışmalar son hız devam ediyor. Geçtiğimiz gün Collider‘da yer alan habere göre oyuncu kadrosu için düşünülen isimler arasına son dönemlerin başarılı ismi Jennifer Lawrence da girdi. Yapımcılığını The Weinstein Company’nin üstlendiği projenin kadrosunda olan isimler arasında Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Tim Roth ve Zoe Bell gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

the-hateful-eight-poster

Filmle ilgili  dedikodukular her geçen gün artarak devam ederken henüz Jennifer Lawrence’ın kadroya dahil olması adına resmi bir açıklanma yapılmadı. Lawrence’ın filmin kadrosuna dahil olması durumunda, başarılı oyuncuyu iki sene içerisinde altı filmde seyretme şansı bulacağız. Zira, Lawrence sırasıyla Serena, The Hunger Games Mockingjay Part 1-2, Joy ve X-Men Apocalypse’te rol alacak.

Hatırlanacağı üzere Tarantino filmin senaryorsunun basına sızdığını gerekçe göstererek projeyi iptal etmiş ancak Cannes Film Festivali’nde yaptığı açıklamayla hayranlarını sevindirerek her şeye rağmen filmi çekmeye karar verdiğini söylemişti. İç savaş sonrası Wyoming’teki iki ödül avcısının macerasına odaklanan The Hateful Eight, hem western hem de Tarantiono hayranları tarafından merakla bekleniyor ve filmin 2015’in sonunda vizyona girmesi planlanıyor. 

Siz, Jennifer Lawrence’ın bir Tarantino filminde yer almasını ister misiniz?

 [vimeo width=”600″ height=”350″ video_id=”62201408″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi