Bu yıl Dallas Buyes Club ile Akademi ödülleri de dahil ses getirmeyi başaran Jean-Marc Vallee, Wild adını verdiği yeni filmiyle iddialı bir dönüşe hazırlanıyor.

Dördüncü uzun metrajı C.R.A.Z.Y ile çıkışını yapan, Cafe de Floor filmiyle de yıldızını parlatan yetenekli yönetmen Vallee arayı açmadan yeni filmini tamamlamak için çalışıyor şu sıralar. Aslında çekimleri tamamlanan filmin post-production sürecindeler.

Başrolünü Oscarlı oyuncu Reese Witherspoon’un üstlendiği Wild, Cheryl Strayed’in çok satanlar arasına giren kitabından uyarlandı. Filmde genç bir kadının vahşi doğadaki uzun yürüyüşü ve seyahati sırasında yaşadığı içsel hesaplaşma ele alınacak. Dallas Buyers Club filmiyle akademinin gözüne giren Vallee’nin son çalışmasıyla da yarışta olacağını tahmin etmek güç değil.

Into the Wild severlerin benzer bir tat alacaklarını düşündüğümüz biyografik filmin vizyon tarihiyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi