How I Met Your Mother’daki Marshall rolüyle tanınan Jason Segel’ın, başrollerinde Hugh Jackman ile Rooney Mara’nın bulunduğu Collateral Beauty filminin kadrosuna katılması gündemde.

9 sezon boyunca yayınlanan How I Met Your Mother dizisindeki Marshall karakteriyle tanıdığımız Jason Segel, başrollerinde Hugh Jackman ile Rooney Mara‘nın bulunduğu Collateral Beauty filminin kadrosuna katılmak için görüşme aşamasında. Filmin yönetmenlik koltuğunda geçtiğimiz cuma günü Amerika’da vizyona giren festival filmi Me and Earl and the Dying Girl‘ün yönetmeni Alfonso Gomez-Rejon oturacak iken, yapımcılık görevini Allan LoebMichael Sugar ve Bard Darros gibi isimler üstlenecek. Allan Loeb‘un yapımcılık görevi dışında senaryosunu da yazdığı film, geçtiğimiz haftalarda Cannes Film Festivali’nde yapımcı şirketler tarafından oldukça ilgi görmüştü. Nihayetinde PalmStar Media şirketinin haklarını aldığı filmi PalmStar Media finanse edecek ve şirketin CEO’su Kevin Frakes ve Anthony Bregman da filmin yönetici yapımcılığını yapacak.

Drama türünde olması beklenen filmin konusu ise kısaca şu şekilde;

New York’ta bir reklamcılık şirketi yöneticisi onu derinden etkileyen kişisel bir trajedi yaşar. Onun iş arkadaşları kendisini depresyondan kurtarmak için sıradışı yöntemler dener. Bu çabalar tam meyvesini vermeye başlamışken, onun depresyondan kurtuluşu kimsenin hayal etmediği bir şekilde gerçekleşir.

Collateral Beauty Çekimlerinin Sonbahar Aylarında Başlaması Bekleniyor

How I Met Your Mother ile birlikte kendisini daha çok komedi türündeki filmlerde izlemeye alıştığımız Jason Segel, son olarak yer aldığı The End of the Tour filminde canlandırdığı Amerikalı yazar David Foster Wallace rolü ile drama türünde de başarılı olabileceğini göstermiş durumda. Zira film henüz vizyona girmemiş olsa da gösterildiği festivallerde beğeni topladı ve Segel‘ın filmdeki performansı kariyerindeki en olumlu eleştirileri almasını sağladı.

Çekimlerinin sonbahar aylarında başlaması beklenen Collateral Beauty için şimdilik belirlenmiş bir vizyon tarihi bulunmamakta.

Hazırlayan: Oğuzhan Demirkan

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi