Ünlü oyuncu Jackie Chan serinin devam filmi Rush Hour 4 ile geri dönebilir.

1998 yılında başlayan Rush Hour macerası, 2001 ve 2007’deki devam filmleriyle aksiyon ve komedi severlerin beğenisini toplamıştı. Bir süredir sevilen serinin devam filmi Rush Hour 4 için çalışmaların başlatıldığı konuşuluyor.

İlk üç filmde başrolleri paylaşan Jackie Chan ve Chris Tucker yine dördüncü film için düşünülen isimler.

Geçtiğimiz günlerde İngiliz TV yapımcısı Jonathan Ross’a konuşan Jackie Chan, Rush 4‘da yer almasının ancak çok iyi bir senaryo yazılırsa mümkün olabileceğini belirtti.

Hayır, benim yeni bir Rush Hour filmi yapmaya ihtiyacım yok. Yapımcılar yeni bir proje istiyor diye ben onu yapmak zorunda değilim. Beni istiyorsanız iyi bir senaryo ile karşıma çıkmanız gerekiyor” açıklamasında bulundu.

İlk üç filmin yönetmenliğini üstlenen Amerikalı yönetmen Brett Ratner‘ın yeni film için yönetmen koltuğunda oturup oturmayacağı ise merak konusu. Yönetmen en son,  Dwayne Johnson‘ın başrolünü üstlendiği ve beyazperdede istenen başarıyı yakalayamayan Hercules filmi ile adından söz ettirmişti.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi