Yönetmenliğini Edward Zwick’in üstlendiği, başrollerinde Tom Cruise ile Cobie Smulders’in yer aldığı Jack Reacher’ın devam filmi, Jack Reacher: Never Go Back’ten Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Film, 21 Ekim’de izleyiciyle buluşacak.

Christopher McQuarrie’nin yönetmenliğini üstlendiği Jack Reacher ilk kez 2012 yılında izleyiciyle buluşmuştu. Geçen dört yılın ardından devam filmiyle beyazperdeye dönmek için gün sayıyor. 21 Ekim’de vizyondaki yerini alacak olan devam filmi Jack Reacher: Never Go Back’ten (Jack Reacher: Asla Geri Dönme) Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Filmin başrollerinde İlk filmde olduğu gibi Jack Reacher olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu Tom Cruise ile How I Met Your Mother’da Robin Scherbatsky karakteriyle hafızalara kazınan Cobie Smulders yer alacak.

Tom Cruise’un Başrolünde Olduğu Jack Reacher: Never Go Back’ten Türkçe Altyazılı Fragman İzleyiciyle Buluştu

jack-reacher-filmloverss

Yine Lee Child’ın romanından uyarlanan devam filmi Jack Reacher: Never Go Back’te ilk filmden farklı olarak yönetmen koltuğunda McQuarrie’nin yerine Edward Zwick yer alıyor. Filmin senaristliğini ise Pawn Sacrifice, Blood Diamond, Defiance ve Love & Other Drugs filmlerinde imzası bulunan başarılı yönetmen Zwick ile Marshall Herkovitz üstleniyor. Film, eski ordu üssüne geri dönen Jack Reacher’ın hikayesini konu alacak. Filmde; orduya geri dönen Reacher, eski binbaşının casuslukla suçlandığını öğrenecek ve suçsuz olduğuna emin olduğu binbaşıya kurulan komployu ortaya çıkarmak için gerçek suçluların peşine düşer ancak sonrasında bunun daha büyük bir oyunun sadece bir parçası olduğunu öğrenir.  


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi