Ceyda Torun’un tüm dünyada büyük ses getiren filmi Kedi, vizyonda kaçıranlar için 9 Ağustos’ta Başka Çarşamba’da!

Ceyda Torun’un İstanbul’u İstanbul yapan sokak kedilerine adeta bir saygı duruşu niteliğindeki filmi, başka yerlerde rastlanması pek de mümkün olmayan bu sıradışı durumu baş aktörlerinin gözünden anlatıyor. Özellikle A.B.D’de büyük ses getiren ve hatrı sayılır bir gişe yapan Kedi, 9 Ağustos’ta bir kez daha Başka Çarşamba’da gösterilecek. Kedi belgeselinin yönetmeni ile gerçekleştirdiğimiz keyifli söyleşiyi ise buradan okuyabilirsiniz.

9 Ağustos’u Ajandanıza Kaydedin; Kedi Başka Çarşamba’da!

Başka Çarşamba gösterimi sayesinde Ağustos ayına keyifli bir başlangıç yapmamızı sağlayacak olan Kedi’nin sinopsisi ise şu şekilde;

İstanbul’un sokaklarında her gün yüz binlerce kedi özgürce dolaşıyor. Binlerce senedir insanların hayatlarına girip çıkan kediler, bu şehrin zengin yapısının en önemli parçalarından biri. Sahip tanımayan bu kediler İstanbul’da vahşi ve evcil hayat arasında bir çizgide yaşayarak, evlat edinmeyi seçtikleri insanların hayatına neşe getiriyor. Kediler sadece İstanbul’da değil, ülkemizin her köşesinde hepimize birer ayna olarak hayatlarımızı akla gelmeyecek şekillerde zenginleştiriyor.

Kedi’nin Başka Çarşamba Salon ve Gösterim Bilgileri

kedi-baska-carsambada-filmloverss

Altunizade Capitol Spectrum – 21:30

Beyoğlu Beyoğlu Sineması – 21:00

Boğaziçi Üniversitesi SineBU – 19:00

Etiler Akmerkez Cinema  Pink – 21:30

Kadıköy Rexx Sineması – 21:30

Ankara Kızılay Büyülü Fener – 21:15

Gösterildiği festivallerin ardından, özellikle A.B.D’de yakaladığı gişe başarısı ve uluslararası eleştirmenlerin söz birliği etmişçesine övdüğü filmin fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi