Michael Winterbottom’ın yönetmenliğini üstlendiği, Grammy adayı rock grubu Wolf Alice’i anlatan On the Road’tan fragman seyirciyle buluştu.

Go Now, Wonderland, In This World, The Road to Guantanamo ve Everyday gibi birbirinden başarılı filmlerle imza atan Michael Winterbottom‘ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu On the Road göz alıcı bir deneyim imkanı sunuyor. Seyircinin aklını başından almayı planlayan yönetmen bizi İngiltereli grup Wolf Alice‘in kalbine doğru amansız bir maceranın peşine sürüklüyor. Tur yapan sanatçılara dair melankolik, yer yer dramatik fakat izlemesi keyifli bir yapım bulmak zor malum. Winterbottom ise işi çözmüşe benziyor. Grubun ikonik tarzını filme yansıtan yönetmen farklı bir hikâyenin kapılarını aralıyor. Berlin Uluslararası Film Festivali kapsamında Gümüş Ayı yarışına katılan projenin başrollerini James McArdle ve Leah Harvey paylaşıyor.

ingiltereli-rock-grubu-wolf-alicei-anlatan-on-the-roadtan-fragman-yayınlandı-2-filmloverss

Rock Müziğin Perde Arkası: On the Road

Grup My Love Is Cool albümünün tanımı için yola çıkarken; üç haftada on altı şehrin altını üstüne getiriyor. Bu noktada devreye giren Estelle yalnızca bir stajyer. Grubun radyoları ziyaret edip, gerekli röportajları yapmasından sorumlu. Tur ekibinin bir parçası olan Joe’nun arkadaşı. Heyecan ve tutkunun iç içe geçtiği film Estelle’in dünyasına kısa bir bakış atmayı ihmal etmiyor. Ancak yönetmen daha çok grubun sahne performanslarına odaklanıyor. Yapımın olumsuz birkaç eleştiriyle karşılaştığını hatırlatalım. Buna rağmen rock müziğin insanı çılgına çeviren doğası fragmanda göz kırpıyor. Film 29 Eylül’de İngiltere’de seyirciyle buluşmayı bekliyor. O zamana dek fragmana göz atabilir, Wolf Alice’in yoluna ortak olabilirsiniz:


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi