In The Gallery’nin yönetmen koltuğunda Kai Sitter oturuyor ve senaryosu Wolf-Peter Arand imzalı. Filmin başrollerinde Seren Şahin, Nadia Hilker, Ilone Grandke, Barbara Dussler ve Felix Strobel yer alıyor.
Bir galerinin içinde geçen In The Gallery beş farklı karakterin arasında geçen olayları konu alıyor. Bütün film boyunca birbirleriyle etkileşim içinde olan bu karakterler; önyargılarıyla, şikayetleriyle ve “tuhaf” ruh halleriyle göze batmakta.
in-the-gallery-5-filmloverss
Bu beş karakterin ortak özelliği ise kendilerince tutuklu hallerine yenik düşmeleridir. Çevredeki olayları çok iyi gözlemleyip itham eden bu insanlar sıkça herşeyden, herkesden şikayetçi olsalarda, birbirleriyle kısa da olsa konuşuyorlar. Ancak gerçekte kimse kimseyle yeterince yakınlık kuramıyor.
in the gallery
2011 yılında Münih Film Festivali‘nde Clash ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Türkiye hayranı yönetmen Kai Sitter‘ın son filmi In The Gallery‘nin ülkemizde seyircinin karşısına çıkacağı tarih henüz belli değil.
[youtube video_id=”snS-sn5ODIE” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi