Moonlight, Lady Bird ve Hereditary gibi birçok filmin yapımcılığını ve dağıtımcılığını yapan A24’ün yeni komedi dizisi Moonbase 8’ten ilk görsel yayınlandı.

Portlandia dizisinin yaratıcılarından Jonathan Krisel ve Fred Armisen’in son projesi olan Moonbase 8‘de Krisel, bölümlerin yönetmenliğini üstlenirken Armisen ise Portlandia’da olduğu gibi kamera önünde yer alıyor. Tim Heidecker, Fred Armisen ve John C. Reilly’nin başrolde yer aldığı yapımda Ay’daki bir sonraki görev için NASA’nın testlerinden geçmeyi umutsuzca bekleyen üç astronotun hikâyesi anlatılacak. Dizinin oyuncu kadrosuna dair ise daha fazla isim paylaşılmadı.

A24’ten Dahice Bir Komedi Dizisi Geliyor: Moonbase 8

Oscar ödüllü bağımsız filmleriyle bilinen A24 şirketi, bu kez bir televizyon yapımıyla karşımıza çıkıyor. Channing Tatum ve Joseph Gordon-Levitt’in başrollerinde yer aldığı A24 yapımı ilk televizyon dizisi Comrade Detective, 40 dakikalık 6 bölümü ile karşımıza çıkmıştı. Moonbase 8 ise ikinci televizyon dizisi olacak. Comrade Detective’de olduğu gibi komedi türünde olup ilk sezonu 6 bölüm sürecek dizinin çekimleri, bu yılın ilk aylarında başlamıştı.

Son yılların dikkat çeken yapım şirketlerinden A24, diziyi Nisan ayında duyururken “Moonbase 8 dahice bir komedi, bu dizinin parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.” açıklamasını yapmıştı. Şirket, dizinin hangi kanalda yayınlanacağını henüz açıklamadı fakat bundan önceki dizileri Comrade Detective Amazon’da yayınlanmıştı.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi