Senaryosunu Hakan Günday’ın yazıp yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Cansu Dere ve Şebnem Bozoklu gibi isimlerin yer aldığı Şahsiyet’ten ilk görseller yayınlandı.

Kendisini daha çok oyuncu kimliğiyle tanıdığımız Onur SaylakHakan Günday‘ın 2013 yılında yayımlanan romanı Daha‘nın beyazperde uyarlamasıyla ilk uzun metraj deneyimini yaşarken Günday’ın kendisi filmin senaryosunu da kaleme almıştı.

Başrollerde Ahmet Mümtaz Taylan ve Hayat Van Eck‘in yer aldığı Daha’yla olumlu yorumlar alan ikili, sonraki süreç için de işbirliklerini sürdürme kararı almış ve puhuTV için Şahsiyet isimli bir dizi çekme hazırlığına girişmişti. Çekimleri Ocak ayının sonunda başlayan diziden ilk görseller yayınlandı.

cansu-dere-sahsiyet-filmloverss

Onur Saylak’ın Haluk Bilginer’li Dizisi Şahsiyet’ten İlk Görseller Yayınlandı

Alzheimer hastası bir seri katilin hikayesi konu edileceği dizide Haluk Bilginer, seri katili canlandırıyor. Öte yandan dizide Bilginer’e Cansu DereŞebnem Bozoklu, İbrahim Selim, Necip Memilli, Fırat Topkurur ve Metin Akdülger gibi isimler eşlik ediyor. Cansu Dere ve Necip Memilli’nin polis memurlarını, Şebnem Bozoklu’nun ise seri katilin kızını canlandırması beklenen dizinin yönetmenliğini Onur Saylak üstlenirken senaryo ise Hakan Günday’a ait. Şahsiyet’in görüntü yönetmenliğini ise Saylak’la Daha’da birlikte çalışmış olan Feza Çaldıran yapıyor.

Çekimlerinin devam ettiğini düşündüğümüz ve 13 bölüm olarak planlanan Şahsiyet için belirlenmiş bir yayın tarihi yok ancak dizinin önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor.

sebnem-bozoklu-sahsiyet-filmloverss

sahsiyet-dizi-filmloverss

haluk-bilginer-sahsiyet-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi