Başrolünde Julia Roberts’ın olduğu, senaryosunu ise Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail’in yazdığı Homecoming’ten ilk görseller yayınlandı.

Julia Roberts televizyona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Kariyeri boyunca pek çok farklı sinema projesinde boy gösteren oyuncu Homecoming‘te bir sosyal hizmet görevlisini canlandırıyor. Daha önce birkaç televizyon dizisinde kamera karşısına geçen Roberts, ilk kez bir dizinin başrolünü üstleniyor.

Peki seyirciyi neler bekliyor? Sam Esmail‘in senaryosunu yazdığı dizide Heidi Bergman adlı bir kadın savaştan dönen askerleri yaşama tekrar kazandırmak adına çalışıyor. Walter Cruz da bu askerlerden biri. Çok geçmeden Heidi gizemli bir şekilde işi bırakıyor. Aradan geçen 4 yılda garsonluk yapıyor Heidi. Ancak bir gün ziyaretine Adalet Bakanlığı çalışanı geliyor. Olaylar işte tam bu noktada sıra dışı bir hâl alıyor.

Julia Roberts ve Sam Esmail İşbirliği: Homecoming

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de oldukça tanıdık. Özellikle Bobby Cannavale bizi mutlu ediyor tabii. Oyuncu kadrosunda Stephan James, Alex Karpovsky ve Shea Whigham‘ın da bulunduğu dizinin birinci sezonu Heidi’nin hikâyesindeki esrarengiz ayrıntılara odaklanıyor.

Dizinin ortaya çıkış macerasını da hatırlatmakta yarar var elbette. Oscar Isaac ve David Schwimmer‘ın katkıda bulunduğu bir podcast’in uyarlaması aslında dizi. Bu podcast, Esmail’in elinde harika bir işe dönüşüyormuş gibi görünüyor. Diziyi gelecek sonbaharda izleme şansı yakalayacağımızın haberini de bu şekilde verelim. O zamana dek fragman için gün sayabiliriz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi