Başrolde Idris Elba’nın yer aldığı polisiye dizisi Luther’ın dördüncü sezonundan oldukça etkileyici bir fragman yayınlandı. 

Başrolde yer alan Idris Elba‘nın John Luther isimli oldukça zeki bir dedektifi canlandırdığı Luther, dördüncü sezonuyla nihayet geri dönüyor. 2010 yılında yayınlanan pilot bölümüyle yayın hayatına başlayan Luther’ın ilk sezonu altı, ikinci ve üçüncü dörder bölümden oluşmuş ve dizinin üçüncü sezonunun finali 2013 yılının Temmuz ayında ekrana gelmişti.

2014 yılında Idris Elba’ya Golden Globe kazandıran Luther’ın dördüncü sezonu ilk üç sezonda olduğu gibi Neil Cross tarafından yazılıp Sam Miller tarafından yönetildi. İngiliz BBC One kanalında yayınlanacak olan Luther’ın dördüncü sezonu 60 dakikalık iki bölümden oluşacak ve dizinin ilk bölümü 15 Aralık’ta yayınlanacakken ikinci bölümün ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı. Idris Elba’lı Luther’ın 4. sezon fragmanı için sizi şöyle alalım:

Idris Elba’lı Luther’ın 4. Sezon Fragmanı

Dizinin yeni bölümlerinde son olarak yaşadıklarının ardından Luther’ın insanlığın karanlık tarafını geride bırakıp normal bir hayat yaşama çabasına tanık olacağız. Ancak azılı bir seri katilin ortaya çıkmasıyla bu çaba çok uzun soluklu olamayacaktır.

Luther’ın dördüncü sezonunda Idris Elba’ya kendilerini Game of Thrones’tan tanıdığımız Rose Leslie ve Patrick Malahide‘ın yanı sıra Laura Haddock ve John Heffernan eşlik edecek. Dizinin sevilen karakterlerinden Alice Morgan’a hayat veren Ruth Wilson ise yeni sezonda yer almayacak gibi görünüyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi