Hugh Jackman’ın Wolverine’e son kez hayat vereceği Logan’ın yönetmeni James Mangold, filmin siyah beyaz versiyonunu yapmak için çalışmalara başladığını belirtti.

Süper kahraman filmlerinin canlanmasında büyük etkisi olan X-Men serisinin en unutulmaz karakteri Wolverine, karakter ile bütünleşen Hugh Jackman‘ın yorumuyla serinin en vazgeçilmezlerinden biri oldu.Hatta bu ‘vazgeçilmez’ olma durumu, zaman içerisinde izleyicilerin gönlünde taht kuran Wolverine’in iki tane solo filminin ortaya çıkmasına neden oldu. Şimdi sırada hayranı olduğumuz bu karaktere veda etmeye hazırlandığımız Logan filmi var!

Hugh Jackman’ın Wolverine’e son kez hayat vereceği Logan, Deadpool’un açtığı yoldan ilerleyerek 18+ olarak vizyona girecek olmasıyla bu senenin en merakla beklenen yapımlarından biri oldu. Prömiyerini Berlin Film Festivali’nde yapan ve eleştirmenlerden aldığı olumlu yorumlarla dikkat çeken film, yayınlanan fragmanlarıyla heyecanımızı dayanılmaz hale getirdi. Bugün vizyondaki yerini alacak olan filmin yönetmeni James Mangold, filmle ilgili oldukça ilginç bir açıklamayı Twitter’dan takipçileriyle paylaştı. Buna göre Logan, siyah beyaz versiyonuyla izleyici karşısına çıkabilir.

Logan’a Siyah Beyaz Versiyon Gelebilir!

hugh-jackman-in-wolverine-e-son-kez-hayat-verecegi-logandan-filmloverss

Twitter‘da bir hayran sorusuna verdiği yanıt üzerinden James Mangold, filmin siyah beyaz versiyonu üzerinde çalıştığını belirtti. Filmin çekimleri sırasında ve sonrasında yayınlanan siyah-beyaz fotoğraflar, aslında böyle bir girişimin yapılacağının sinyallerini veriyor gibiydi. Daha önce böyle bir durum, George Miller’ın yönettiği Mad Max: Fury Road’un Blu-Ray versiyonunda filmin siyah beyaz versiyonunu yer alması şeklinde denenmişti. Ancak Logan için bu versiyonun nasıl bir şekilde izleyiciyle buluşacağına dair bir fikrimiz yok. Tahminler ise filmin siyah beyaz versiyonunu ya internet üzerinden yayınlanacağı ya da Blu-Ray versiyonunda yer alacağı yönünde. Bunu bize zaman gösterecek.

Hugh Jackman’ın yanı sıra Boyd Holbrook, Doris Morgado, Patrick Stewart, Dafne Keen ve Stephen Merchant gibi isimlerin yer aldığı Logan bugün vizyonda! Beyazperdede Wolverine’i izlemeden önce; dünden bugüne sinema ve televizyondaki yolculuğunu görmemizi sağlayan The Evolution of Wolverine In TV & Film (1982-2017) isimli videoyu izlemek için sizleri şöyle alalım.

https://www.youtube.com/watch?v=tOHFTv_4Uyo

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi