Hotel Transylvania serisinin ilk iki filmi seyircinin kalbinde çok büyük bir yer kapladı, filmler seyircinin kalbine dokundu ve onu güldürdü. İkinci filmi vizyondaki ikinci haftasını yaşayan Hotel Transylvania, bizi üzmeyi göze alamadı gibi görünüyor çünkü yüzümüzü tekrar güldürecek bir haber ile geliyor. Evet hayal değil gerçek; Hotel Transylvania 3, 2018 yılında büyük ekranda bizimle buluşacak!

Hotel Transylvania animasyon serisi ilk filmiyle izleyicide büyük bir sempati uyandırmıştı. Sadece sinema filmleri ile de değil, garantilenen televizyon programı ile de, aile sıcaklığında dostane bir havası olan bu yaratık – canavar dünyası bize kendini en içten haliyle açmış ve animasyon çocuklar için diyen o büyük büyük insanları bile kendine çekmişti. Daha sonra, geçtiğimiz günlerde vizyona giren serinin ikinci filmi Hotel Transylvania 2, büyük bir rekora imza attı. Amerika’da, Eylül ayında vizyona girmiş filmler arasında tüm zamanların en iyi açılışını yapan film, kalplerimizde olduğu gibi tarihte de yerini aldı. Fakat Hotel Transylvania kendini tarihte bıraktıracak gibi görünmüyor ve kendisini özletmeden geri geliyor! Henüz kesinliği olmasa da Sony Pictures Animation tarafından yapılan açıklamaya göre Hotel Transylvania 3 2018 yılında beyazperdede yine gönlümüzü fethetmeye geliyor!

hotel-transylvania-2-filmloverss

Hotel Transylvania 3 Kadroda Değişikliğe Gidecek

İlk iki filmin yönetmenliğini Genndy Tartakovsky (Dexter’s Laboratory ve Samurai Jack gibi filmlerin yönetmeni), senaristliğini ise Adam Sandler ve Robert Smigel üstlenmişti. Çıkan haberlere göre ve yönetmen Tartakovsky’nin yaptığı açıklamalara göre kendisi serinin üçüncü filmine yönetmenlik yapmayacak gibi duruyor. Bu değişim haberi ile akla gelen bir diğer soru ise ilk iki filmin kadrosunda; Adam Sandler, David Spade, Steve Buscemi, Kevin James, Keegan-Michael Key, Molly Shannon, Jon Lovitz, Andy Samberg, Selena Gomez, Fran Drescher ve Mel Brooks gibi isimlerde bir değişiklik olacak mı sorusu. Sanırım bu noktada elimizden beklemekten başka bir şey gelmeyecek. Ama beklerken en azından mutlu mutlu gülümseyeceğiz, sonuçta en sevdiğimiz ailelerden biri tekrar bizi görmeye gelecek!

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi