Sony’nin sevilen animasyonlarından biri olan Hotel Transylvania’nın devamı niteliğindeki Hotel Transylvania 2’den yeni bir fragman yayınlandı. 

2012 yılında vizyona giren animasyon filmi Hotel Transylvania; izleyenler tarafından beğenilmiş, bunun yanında dünya çapında 358 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Bu başarısının ardından filmi bir seriye dönüştürmek isteyen Sony, Hotel Transylvania 2‘yi yapmaya karar vermiş ve geçtiğimiz aylarda filmin ilk fragmanı yayınlanmıştı.

Senaryosu ünlü aktör Adam Sandler ve Robert Smigel tarafından yazılan Hotel Transylvania 2’nin yönetmeni, ilk filmi de yönetmiş olan Genndy Tartakovsky. Filmin seslendirme kadrosunda ise Adam Sandler’ın yanı sıra Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Fran Drescher, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, Keegan-Michael Key ve Mel Brooks gibi ünlü isimler bulunuyor.

hotel-transylvania-5-filmloverss

Hotel Transylvania 2, 29 Ekim’de Vizyonda Olacak

Hotel Transylvania 2’nin konusu ise şöyle:

Hotel Transylvania; yepyeni, canavarlarla dolu bir komedi ile geri dönüyor. Serinin devam filminde Hotel Transylvania için nihayet her şey yolunda gitmeye başlamıştır. Dracula, yalnızca canavarlar kabul eden kurallarını gevşetmiş ve otelin kapılarını insanlara da açmıştır. Ancak kapalı kapıların ardında Dracula; yarı-insan yarı-vampir torunu Dennis’in vampir gibi davranmadığından endişe duymaktadır. Kızı Marvis ve damadı Johnny’nin yokluğunu da fırsat bilen Dracula; Frank, Murray, Wayne ve Griffin’i yanına alarak Dennis’e nasıl canavar olacağını öğretmeye karar verir. Ancak Drac’ın babası Vlad’in artık insanları da ağırlayan oteli ziyaret etmeye karar vermesi ve büyük torunun safkan vampir olmadığını öğrenmesiyle işler iyice karışır.

Hotel Transylvania 2’nin 29 Ekim’de ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor. Filmden yayınlanan ikinci fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Hazırlayan: İbrahim Cem Özsefil

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi