Bir döneme damgasını vuran başarılı video oyunu Hitman’in yeni sinema uyarlaması Hitman: Agent 47’den ikinci fragman yayınlandı. 

IO Interactive‘in 2000 yılında geliştirdiği video oyunu HitmanHitman: Codename 47 ile hayatımıza girmişti. Ölüm makinesi Ajan 47. art arda gelen başarılı devam oyunları ile de oyunseverlerin hep favorilerinden oldu. 2007 yılında ise ünlü serinin ilk sinema uyarlaması geldi. Xavier Gens‘in yönettiği, Justified dizisinin başarılı oyuncusu Timothy Olyphant‘ın Ajan 47’ye hayat verdiği film hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden geçer not alamamıştı. Daha da kötüsü, film dünya genelinde 100 milyon dolar gişe rakamına bile ulaşamamıştı. Haliyle bu durumdan hoşnut olmayan 20th Century Fox serinin fişini çekmişti, ta ki sil baştan bir filmle seriyi diriltene kadar. Yeni bir başrol ve ekiple kotarılan Hitman: Agent 47‘den ilk fragman Şubat ayında yayınlanmıştı. Şubat’tan bu yana yeni haberler alamadığımız filmden merakla beklenen ikinci fragman ise nihayet yayınlandı.

Hitman: Agent 47’ 27 Ağustos’ta vizyonda!

Filmin yönetmen koltuğu Aleksander Bach’a emanet edildi. Açıkçası, ilk beyazperde uyarlaması hayal kırıklığı yaratan serinin ikinci uyarlamasını da tecrübesiz bir yönetmene emanet etmek tam anlamıyla intihar. Zira, başrolde Rupert Friend’i seyredeceğimiz  filmle ilgili herhangi bir beklenti içine girmemek daha doğru bir tercih olacak gibi duruyor.

rupert-friend-hitman-1-filmloverss

Daha önce vizyon tarihinin kesinleşmediğini belirttiğimiz Hitman: Agent 47, ülkemizde 27 Ağustos’ta vizyona girecek.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi