NBC’nin sevilen dizisi Heroes’un devamı niteliğindeki Heroes Reborn’dan yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Heroes serisinin yaratıcısı Tim Kring‘in senaryosunu kaleme aldığı Heroes Reborn‘ın ilk bölümlerinin yönetmenliğini Greg Beeman ve Matt Shakman üstlenecek. 13 bölümden oluşacak dizinin oldukça zengin bir oyuncu kadrosu var; Heroes’dan hatırladığımız Jack Coleman, Masi Oka ve Jimmy Jean-Louis‘in yanı sıra Zachary Levi, Judith Shekoni, Robbie Kay, Henry Zebrowski, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Danika Yarosh, Toru Uchikado, Eve Harlow ve Gatlin Green devam dizisinde karşımıza çıkacak isimler arasında. Zachary Quinto ve Heroes’da izlemekten keyif aldığımız daha nice ismi devam dizisinde göremeyecek olsak da Heroes Reborn’un oyuncu kadrosu, orijinal kadronun yokluğunu aratmayacaktır diye düşünüyoruz.

heroes-reborn-1-filmloverss

“Kahramanlar nerede?”

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde merakla beklenen diziden yayınlanan ilk görselleri sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise Heroes Reborn’dan yayınlanan yeni tanıtım fragmanı ile karşınızdayız. 40 saniyelik fragmanda dünyanın çeşitli noktalarından görüntüler yer alıyor. Fragmandaki görüntülerin ortak özelliği ise her sahnede karşımıza çıkan “Where are the heroes?” yani “Kahramanlar nerede?” yazısı.

heroes-reborn-3-filmloverss

https://www.youtube.com/watch?v=7h5fpSgDf5s

Heroes Reborn’dan Yeni Bir Fragman Daha Geldi!

İlk tanıtım fragmanını izledikten sonra kafalarda ister istemez “Ee, kahramanlar nerede?” sorusu beliriyordu. Biz de kısa süre içinde Heroes Reborn’un kahramanları ile, diziden yayınlanan yeni görüntüler aracılığıyla tanışmayı umduğumuzu ifade etmiştik.

Dizinin bugün yayınlanan son tanıtım fragmanında kahramanlarımıza daha yakından bakma imkanı elde ediyoruz. Yeni karakterlerin Heroes Reborn’u nasıl bir yere taşıyacağına dair tahminde bulunmak için henüz çok erken, ancak özellikle son sahnede karşımıza çıkan tanıdık yüzler dizinin hayranlarını epey heyecanlandıracağını düşünüyoruz. Dileriz beklentiler boşa çıkmaz ve Heroes serisi tüm ihtişamıyla ekranlara geri döner.

https://www.youtube.com/watch?v=BHClJhC8Wfs

Heroes Reborn 24 Eylül’den itibaren NBC’de yayınlanmaya başlayacak. Ayrıca gelecek ay Heroes Reborn’un Comic-Con’da yerini alacağını hatırlatmadan geçmeyelim. Gelişmeleri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi