Selena Gomez, Ashley Benson, Vanessa Hudgens, Rachel Korine ve James Franco’lu kadrosuyla dikkatleri çeken, Harmony Korine imzalı Spring Breakers, televizyon serisi oluyor!

Harmony Korine’nin yönettiği çağdaş bir klasik olarak görülen 2012 yapımı Spring Breakers, televizyon ekranlarına geliyor. Orijinal filmin yapımcıları Chris Hanley ve Fernando Sulichin, televizyon serisi için hazırlıklara başladı.  Selena Gomez, Ashley Benson, Vanessa Hudgens, Rachel Korine ve James Franco’nun oyuncu kadrosunda yer aldığı Spring Breakers’ın dizi versiyonu için gelen haberlere göre alışılmamış bir dijital format kullanılacak.

Spring Breakers Televizyon Serisi Oluyor

Henüz detayların açıklanmadığı dizi projesinde, acaba filmdeki karakterler yer alacak mı ya da filmin olaylarının tamamen farklı bir versiyonu mu sunulacak henüz bilmiyoruz. Şu an için hazırlıklar sürüyor, diziye dair yeni bilgiler geldikçe biz de sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

spring-breakers-filmloverss

Filmi izlemeyenler için kısaca konusu ise şöyle;

Brit, Candy, Cotty ve Faith beraber büyümüşlerdir. Dört genç kızın amacı üniversitenin bahar tatilinde sıkıcı hayatlarından uzaklaşıp biraz macera yaşamaktır. Zor yollarla denkleştirdikleri paralarının bekledikleri bahar tatilleri yetmeyeceğini anladıklarında ise akıllarına çılgınca bir fikir gelir. Hayatları boyunca kurdukları hayal için bir yeri soyarlar. İstedikleri parayı elde ederler ancak yakayı ele vereceklerdir. Polis onların yaptığı bu planı bozar ve yakalanırlar. Hapse düşme korkusu yaşayan kızlar bir anda Alien (James Franco) isimli birinin kefaletlerini ödemesiyle serbest kalırlar. Ancak unuttukları bir şey daha vardır. O da bu ödemenin karşılıksız olmayacağıdır…

 Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi