Devam filmi çıktığı günden bu yana Hangover’ın üçleme olup olmayacağı konuşulurken, 3. ve son film ile ilgili detaylar netleşti!

Yönetmen Todd Philips geçtiğimiz yıl üçüncü filmin ilk ikisinden farklı bir kurguyla, daha yeni fikirlerle devam edeceğini açıklamıştı. Yine bir yol hikayesini anlatacak olan senaryo yılın başında nerdeyse kesinleşmişti ve son olarak yönetmen bizzat kendisi yaptığı açıklamayla bu son filmin Alan’ın hikayesi olacağını açıkladı. Zack Galifianakis’in canlandırdığı Alan karakteri babasının ölümünden sonrası kendini bir krizin ortasında bulacak. İlk filmle de bağlantılı olacağının sinyallerini veren yönetmen ikinci filmde rol almayan Heather Graham gibi ilk film oyuncularına da açık kapı bıraktı.

Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha gibi oyuncuları yeniden bir araya getirecek olan Hangover Part III’ün Mayıs 2013’te vizyona girmesi bekleniyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi