Son haberlerde Paramount Pictures film şirketinin,  Halka 3(The Ring) için kolları sıvadığını duyurmuştuk. Filmin yönetmeninden sonra senaristi de belli gibi. Halka 3 Akiva Goldsman’a emanet!

Son zamanlarda süper kahraman filmlerinin yanı sıra korku filmlerinin de iyi gişe yaptığını düşünen çoğu film şirketi, korku film dünyasına el atmış vaziyette. Sinister, The Conjuring ve Insidious gibi korku filmlerinin yapımcılarına iyi paralar kazandırması diğer pek çok film şirketinin de iştahını kabartmış gibi duruyor. Nitekim önceki aylarda  Paramount Pictures film şirketinin de Halka(The Ring) filmini seriye bağlayacak Halka 3 filmi için kolları sıvadığını duyurmuştuk.

the-ring-filmloverss

Geçtiğimiz aylarda Paramount Pictures’ın duyurusunda, filmin yönetmenlik koltuğunun 2008 yapımı Before the Fall‘dan tanıdığımız F. Javier Gutiérrez ‘e teslim edileceği bildirilmişti. Deadline ‘ın haberine göre ise filmin senaryosu çok yakından tanıdığımız I, Robot’un da senaristi Oscar ödüllü Akiva Goldsman’a ait olacak. Paramount Pictures ilk olarak David Loucka(House at the End of the Street) dan senaryo taslağını yazmasını istemiş daha sonrasında da Jacob Estes ‘den senaryo taslağı istemişti. Fakat Paramount Pictures  hepsinden öte  Goldsman ile çalışmaya daha sıcak bakıyor.

Goldsman, 2002 yılında Beautiful Mind ile Oscar ödülü kazanmış, I, Robot, Cinderella Man, The Da Vinci Code , I am Legend gibi filmlerinde senaristliğini üstlenmişti. Ayrıca Paranormal Activity 2,3 ve 4 filmlerinin de yapımcı koltuğunda yer alıyordu.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi