Video oyunu uyarlaması 2004 yapımı The Punisher’ın başrolü Thomas Jane, filmden memnun olmadığını birkaç kere dile getirmiş, neticesinde de 2008 yılında Thomas Jane’in yer almadığı, hayal kırıklığı yaratan bir başka Punisher filmi daha çekilmişti. The Mist’in başrolünden hatırlayabileceğimiz oyuncu, Frank Castle karakterinin bu kadar karavana atan filmlerde yer alması içine sinmemiş olacak ki 2012 yılında tekrardan Castle’ı canlandırdığı bir The Punisher kısa filmine ön ayak oldu. Belirtmek gerekir ki, Thomas Jane’in başrolünde yer aldığı The Punisher: Dirty Laundry, iki uzun metraj filmin yapamadıklarını kısa süresine rağmen muazzam bir şekilde gerçekleştirmeyi başarıyor.

Frank Castle’ı, kendisini normalde görmemizin mümkün olmadığı bir şekilde, çamaşırlarını yıkamaya çalışırken izliyoruz Dirty Laundry’de (Kısa filmin adından da belli olduğu üzere). Frank, bu sırada dışarıda olan gürültüye de kulak kabartmayı ihmal etmez. Gettoları mesken tutmuş serseriler insanları kendi işlerini yaptırmak için zorlamaktadır. Frank, başta olaya müdahalede bulunmakta çekimser kalsa da, sonradan içerisinde hâlâ Punisher’dan izlerin olduğunu bizlere gösterir.

Tüm tansiyonu izleyiciye harika bir şekilde aktaran filmde, Thomas Jane’e ünlü oyuncu Ron Perlman’ın da eşlik ettiğini belirtelim.

dirty-laundry-poster-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi