Başrolünde İskoç oyuncu Gerard Butler’ın yer aldığı bol aksiyonlu Den of Thieves filminden ilk fragman yayınlandı.

Şu sıralarda vizyonda olan felaket filmi Geostorm‘la gündemde olan Gerard Butler, oyunculuk kariyerine yeni bir kötü aksiyon filmi daha eklemek üzere. Geçen sene izlediğimiz London Has Fallen‘ın senaristlerinden Christian Gudegast‘ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve yazdığı Den of Thieves, ilk bakışta Michael Mann‘in unutulmaz filmi Heat‘i anımsatıyor.

Bir soygun hikâyesinin anlatılacağı filmde, Butler’ın canlandırdığı yozlaşmış bir Los Angeles polisinin, işinin uzmanı banka soyguncularına karşı olan mücadelesini izleyeceğiz. Ancak tabii ki bu filmin Al Pacino ve Robert De Niro gibi iki dev oyuncunun kariyerlerinin en iyi işlerinden olan Heat kadar iyi olması mümkün gözükmüyor.

gerard-butlerlı-den-of-thieves-filminden-ilk-fragman-yayınlandı-2-filmloverss

Gerard Butler’lı Den of Thieves’ten İlk Fragman Yayınlandı!

Oyuncu kadrosunda Pablo SchreiberO’Shea Jackson Jr.Maurice Compte, Sonya Balmores ve 50 Cent olarak tanıdığımız rapçi Curtis Jackson‘ın bulunduğu projenin resmi sinopsisi ise şu şekilde;

“Heat filminin izinden giderek Los Angeles’ta geçen bir suç öyküsü olan Den of Thieves, LA şerif yardımcısının iç içe geçmiş kesişen hayatlardan oluşan özel timinin, şehir merkezinde bulunan Federal Rezerv Bankası’nı soyarak imkânsızı başarmak isteyen eyaletin en başarılı banka soyguncularına karşı olan mücadelesini anlatıyor.”

19 Ocak 2018’de ABD ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek olan Den of Thieves’ten yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi