Game of Thrones’un geçtiğimiz haftalarda HBO’dan resmi onay alan spin-off projesinin pilot bölümünün çekimleri ekim ayında başlayabilir.

Game of Thrones‘un 8. ve son sezonu 2019’da seyirciyle buluşmaya hazırlanırken HBO, dizinin kurduğu imparatorluğu sürdürmek için hazırlıklara başlamıştı.

Bu bağlamda geliştirilen pek çok spin-off projesinden bir tanesi geçtiğimiz haftalarda pilot bölüm onayını almıştı. George R. R. Martin‘in çok erken aşamalarda olduğunu ve dolayısıyla yönetmen, oyuncu kadrosu, çekim yeri ve zamanı olmadığını söylediği projenin prodüksiyon sürecine geçmesinin zaman almasını bekliyorduk fakat gelen haberler bu beklentimizin tersi yönünde.

Game of Thrones’un Spin-off Projesinin Çekimleri Ekim Ayında Başlayabilir

Nitekim Belfast Telegraph sitesinin haberine göre projenin pilot bölümünün çekimleri ekim ayında Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’ta başlayabilir. Game of Thrones’un tüm sezonlarının da Belfast’ta çekilmiş olması bu haberin doğru olma ihtimalini artırır nitelikte. Spin-off projesinin sezon onayını, pilot bölümün HBO yöneticileri tarafından beğenilmesi hâlinde alacağını belirtelim.

Kingsman: The Golden Circle, X-Men: First Class ve Kick-Ass gibi Matthew Vaughn filmlerinin senaristliğini yapan Jane Goldman ve George R. R. Martin’in yaratıcılığında çekilmesi planlanan dizinin kreatif kontrolü Goldman’da olacakken Game of Thrones’un da yapımcılarından olan Vince Gerardis ve Daniel Zelman, projenin yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Game of Thrones’tan binlerce yıl önce geçecek proje, White Walkers’ların nasıl ortaya çıktığı ve Duvar’ın nasıl yapıldığıyla birlikte Starklardan sıkça duyduğumuz Bran the Builder ve Uzun Gece gibi mevhumları da konu edinecek.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi