Takvimleri işaretleyin! Buz ve Ateş’i karşı karşıya getirecek, Game of Thrones’un 7. Sezonu 16 Temmuz Pazar günü tüm heyecanıyla başlayacak.

HBO’nun reyring rekorları kıran dizisi Game of Thrones‘tan aylardır hiçbir haber alamıyorduk, ta ki geçtiğimiz güne kadar. SXSW Festivali’nde yayınlanan 7. sezon posteriyle yıllardır yolunu gözlediğimiz buluşmayı müjdeleyen dizi, hayranların sevinç çığlıkları atmasını sağladı. Gelmek bilmeyen KIŞ’ın nihayet kapıya dayandığı yeni sezonda, Buz ve Ateş’in karşı karşıya geleceği enfes bir posterle doğrulandı. Heyecanımızı tazeleyen posterin neler ifade ettiğini merak ediyorsanız, sizi 7 Akıl Almaz Game of Thrones 7. Sezon Teorisi‘ne de alalım.

hbo-game-of-thrones-7-sezon-posteri-filmloverss

Oldukça minimal ögeler içeren poster bile bizi bu kadar heyecanlandırırken, aynı gün içerisinde hayranı olduğumuz dizi ile yeniden ne zaman buluşacağımız da ortaya çıktı, hem de enfes bir fragmanla. Böylece bu sabah da belirttiğimiz, Davos karakterine hayat veren Liam Cunningham’ın açıklamaları doğru çıktı. Sabırsızlıkla beklediğimiz, Game of Thrones’un 7. Sezonu 16 Temmuz 2017‘de başlıyor. Her sene olduğu gibi, pazar geceleri evlerimizi şenlendirecek olan dizinin yeni sezonu 7 bölümden oluşacak.

Sabırsızlıkla Beklediğimiz Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Yayın tarihini gün yüzüne çıkaran fragman ise kelimenin tam anlamıyla nefes kesiyor. Westeros’un en güçlü hanelerinden alıntılar yapılan fragman, artık taht oyunlarının daha da ölümcül bir hal alacağını gözler önüne seriyor. Daha fazla uzatmadan, bekleyişinizi dayanılmaz hale getirecek fragmanla sizi baş başa bırakalım. Kılıçları kuşanın, Taht Oyunları başlıyor!

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi