Filmloverss ekibi olarak City-Shot‘la keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Onlar sordular biz cevapladık. Kendilerine bizimle röportaj yaptıkları için teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.

“Blog yazmak uçan balonla uzaya çıkmak gibidir.

Filmloverss.com elindeki balonu doğru şişiren bloglardan. Tüm aleladeliğinin içinde büyük hayaller barındıranlardan. Samimi ve bizden.

Film izlemek isteyip de ne izleyeceğinizi bilemediğinizde, doğru zamanda doğru filmi bulmak istediğinizde Filmloverss.com‘un “film eleştirileri” değil “fikir paylaşımları”nın samimiyetine güvenebilirsiniz.

City-Shot ekibi olarak Filmloverss’ı keşfetmemiz, Filmloverss’ın “Bumerang Jüri Özel Ödülü” için bizimle birlikte finale kaldığı günlere dayanıyor. Ödülü bize kaptırmış olsalar da, ödül gecesinin ertesi günü değer verip bizi tebrik etmeleri ne kadar doğru ve düzgün insanlar olduklarının kanıtıdır. Filmloverss’ın kurucularından Utku’ya buradan tekrar teşekkür ederiz.

Böylece “sinema bizim için bir etkinlik değil, tutkudur” diyen Filmloverss ekibi bizim City-Shot’da yer verdiğimiz ilk bloggerlar oldu. Hep beraber Feriye Sineması’nda buluştuk. Hem onları tanımış olduk, hem de birkaç güzel film tavsiyesi aldık. Tüm gün biz sorduk onlar cevapladı, orada burada şurada fotoğraf çektik ve ne yalan söyleyeyim, çok da eğlendik.”

Filmloverss`da 8 yazarsınız, bize biraz kendinizi tanıtır mısınız? Nasıl ve ne zaman biraraya geldiniz?  

Aslında bizim tanışma hikayemiz Filmloverss’dan çok öncelere dayanıyor. Üniversite öğrencisiyken başlayan dostluğumuzu, sinema aşkımızla birleştirerek böyle bir projeye başladık. Ayça, filmlerle ilgili yorumlarımı beğenmemiş olacak ki  yorumlarımı yalnızca ona değil herkese duyurabilmem için sürpriz yaparak filmloverss.blogspot.com’u açtı. Geçen sene bu aylarda bir toplantı yaparak bugünkü Filmloverss’ın ilk temellerini attık ve dört kişilik çalışkan bir ekip haline geldik. Biz dördümüzün yanı sıra, Yeşim ve Emrah, ki onlar da zaten en yakın dostlarımız, bizlere her türlü desteği vererek büyümemize yardımcı oluyorlar.  Daha sonra aramıza Umay ve Kübra’nın da katılmasıyla şu anki ekibimize ulaşmış olduk.

 Röportajın tamamı için: http://www.city-shot.com/filmloverss/

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi