Terminator: Genisys filminin yapımcısı David Ellison, yeni bir Terminatör dizisinin hazırlığında olduklarını ve dizinin filmlerle ilgili ögeler barındıracağını söyledi.

2013 yılının sonlarında Thor ve X-Men: First Class filmlerinin senaristleri olan Zack Stentz ve Ashley Miller, yeni bir Terminatör dizisi yazmak için yapımcı şirketle anlaşmışlardı. O dizinin, ilk Terminatör filminin ardından olacaklara odaklanması planlanıyordu. Ancak daha sonra ortaya Terminator: Genisys çıkmış ve o proje rafa kaldırılmıştı. Şimdi ise -yeniden başlaması planlanan Terminatör üçlemesinin etkisiyle mi bilinmez- bu projenin farklı bir senaryoyla yeniden yapılması gündemde.

Terminator_

Şu sıralarda Terminator: Genisys‘in ilk gösterimi için Berlin’de bulunan yapımcı David Ellison, Collider sitesine bir röportaj vermiş ve Terminatör’ün dizi versiyonuyla ilgili şunları söylemiş: “Terminatör’ün dizi versiyonuyla ilgili olarak birbirimizle konuşuyoruz ve konuştukça yeni fikirler geliştiriyoruz. Açıkçası bunları konuşmak için çok erken ancak dizinin filmlerle bağlantılı ögeler içereceğini söyleyebilirim.” Öte yandan dizinin 13 bölüm olarak yapılması planlandığı ve yapımcıların dizinin Netflix gibi online platformlarda yer almasını pek düşünmedikleri gelen diğer bilgiler arasında.

Daha önce başrolde Lena Headey‘in yer aldığı Terminator: The Sarah Connor Chronicles dizisi, iki sezonun ardından yayından kaldırılmıştı. Bu durumun ardından yapımcılar, yeni bir Terminatör dizisine ihtiyatlı yaklaşıyor olabilirler. Bakalım bu yeni dizi projesi hayata geçebilecek mi ?

Yılların Terminatörü, Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

arnold-schwarzenegger-filmloverss

Öte yandan yılların Terminatör’ü Arnold Schwarzenegger, yeni projelerde yer almaya devam ediyor. 2011 yılında bıraktığı California valiliğinin ardından sinema dünyasına geri dönen Schwarzenegger, yeni bir projede daha yer almaya hazırlanıyor. Senaryosunu Düşman(Enemy) filminin de senaristi olan Javier Gullon‘un yazdığı 478 filminde Schwarzenegger, ailesini bir uçak kazasında kaybedip daha sonra onların intikamını almak isteyen bir adamı canlandıracak. Çekimlerine sonbahar aylarında başlanması planlanan filmin 2016 yılının sonlarında ya da 2017 yılının başlarında vizyona girmesi bekleniyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi