Sinemaseverlere alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, IKSV işbirliği ile 33. İstanbul Film Festivali kapsamında “Geceyarısı Çılgınlığı” partisi düzenliyor.

Uyumayı değil eğlenmeyi severim diyen çılgınları buluşturacak parti, 11 Nisan Cuma saat 24:00’te Beyoğlu’nun gözde mekanlarından Topless’ta gerçekleşecek. Sinema dünyasından sürpriz konukların da katılacağı “Geceyarısı Çılgınlığı”nda film sohbetleri, müzik, dans ve eğlence bir arada olacak.

33. İstanbul Film Festivali’nin tv2 sponsorluğunda gerçekleştirilen “Geceyarısı Çılgınlığı” bölümü kapsamında Beyoğlu Sineması’nda  saat 24.00’te gösterilecek  “Big Bad Wolves – Büyük Kötü Kurtlar” filmi sonrası huzursuzlaşan bünyeler de “Geceyarısı Çılgınlığı” partisi ile rahat bir nefes alacak.

Bilet fiyatları tam 25TL, öğrenci ise 15TLdir. Etkinlik, Beyoğlu Sineması’ndaki film gösterimine katılan izleyiciler için ücretsizdir.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi