lG4kZhUoqHQ

Oyuncu kadrosunda genç jenerasyonun dikkat çeken isimleri Anya Taylor-Joy ve Olivia Cooke’la birlikte geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Anthon Yelchin’in yer aldığı Thoroughbreds’ten sıra dışı bir fragman daha yayınlandı.

Bu yıl 18-28 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Sundance Film Festivali’ni geride bıraktığımız şu günlerde prömiyerini geçtiğimiz yıl Sundance’te yaptıktan sonra yıl içinde festival turunu tamamlayıp şu sıralarda vizyona girmeye hazırlanan filmler karşımıza çıkmıyor değil.

Geçtiğimiz günlerde Mahershala Ali’li Roxanne Roxanne’in fragmanı yayınlanmışken şimdi de oyuncu kadrosundaki isimler ve tarzıyla dikkat çeken Thoroughbreds‘ten yeni fragman yayınlandı.

Thoroughbreds-posterfilmloverss

Farklı Tarzıyla Dikkat Çeken Thoroughbreds’ten Yeni Fragman Yayınlandı

Genç yönetmen Cory Finley‘in ilk uzun metrajı olan ve aynı zamanda senaryosunu da yazdığı film, dünya prömiyerini geçen sene yaptıktan sonra festival turlarını tamamladı ve artık Amerika’da vizyona girmek üzere. Anton Yelchin’in beyazperdede muhtemelen son kez izleyeceğimiz filmi olan Thoroughbreds, başrolde Yelchin’le birlikte The Witch’teki performansıyla göz dolduran ve son olarak Shyamalan’ın Split’inde izlediğimiz Anya Taylor-Joy ile Me and Earl and The Dying Girl’deki performansıyla dikkat çeken Olivia Cooke‘u barındırıyor.

Kara komedi damarıyla dikkat çeken Thoroughbreds, yıllar sonra yeniden bir araya gelen çocukluk arkadaşları Lily ve Amanda’nın Lily’nin baskıcı üvey babasını yola getirmek için o yörede yer alan Tim’i tutmasının hikayesi.

Farklı tarzıyla dikkat çeken filmden yayınlanan 1 dakikalık son fragman da film hakkındaki umutlarımızı arttırıyor. Amerika’da Mart ayı içerisinde vizyona girecek filmi ülkemizde sinemalarda izleme fırsatı bulacak mıyız bunu zaman gösterecek.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi