İlk iki sezonu ile televizyon tarihine adını yazdıran dizi Fargo üçüncü sezon onayını aldı. Üçüncü sezonun 2016 sonbaharında yayınlanması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl yayınlanmaya başlayan, ilk iki sezonuyla eleştirmenlerin ağzından düşmeyen ve birçok ödül kazanan suç ve gerilim dizisi Fargo üçüncü sezon onayını aldı. Dizinin yaratıcısı Noah Hawley ile dizinin yapımcıları Warren Littlefield, John Cameron ve Coen Kardeşler yollarını devam ettirme kararı aldılar. Antoloji dizisi olan Fargo, ikinci sezonunda olduğu gibi yeni sezonda da bambaşka bir hikâye ve kadro ile dönecek.

Coen Kardeşler‘in 1996 yapımı aynı isimli filmlerinden ilham alan dizi, her sezon başka bir suçu konu alıyor. Dizinin ilk sezonu üç Emmy, iki Altın Küre ve bir Peabody ödülü kazanmıştı. İlk sezonun kadrosunda Oscar adaylı oyuncu Billy Bob Thornton (Sliding Blade) vardı. 70’li yıllarda geçen ikinci sezonda ise Kirsten Dunst (Melancholia, Spider-Man), Ted Danson (Cheers, CSI) ve Patrick Wilson (Angels in America, Little Children) yer alıyor. Her iki sezonun da reytingleri oldukça istikrarlı.

Fargo Üçüncü Sezon ile Devam Edecek

FX kanalında ekranlara gelen ödüllü dizi Fargo üçüncü sezon onayını almasıyla izleyicileri oldukça sevindirdi. Yeni senaryosu ve kadrosuyla merakla beklenecek olan sezonun yenilikleriyle ilgili henüz detaylı bir bilgi yok. Şu an yayında olan ve sezonun bitmesine dört bölüm kalan Fargo, 14 Aralık’ta sezon finali yaparak hayranlarını yeni sezona kadar uzunca bir süre bekletecek. Zira dizinin yeni sezonunun 2016 yılının sonbaharında yayınlanması bekleniyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi