FX kanalının CEO’su John Landgraf, Fargo 4. sezon ve kanalın diğer dizileriyle ilgili konuştu.

Bünyesinde Legion, Atlanta ve American Crime Story gibi başarılı dizileri bulunduran FX kanalının CEO’su John Landgraf, Fargo 4. sezon ve kanalın diğer dizileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Fargo’nun 4. sezon ihtimaliyle ilgili “ümitli” olduğunu söyleyen Landgraf, dizinin yaratıcısı Noah Hawley şu sıralarda Legion’ın 2. sezonuyla ilgili çalıştığı için; “Noah’tan 4. sezonun konusu hakkında bir fikir duymadık.” dedi.

Fikir konusuna ek olarak Hawley’in yoğun iş takvimi olduğuna dikkat çeken Landgraf; “Noah’ın çok yoğun bir çalışma takvimi var. Şu an için Legion’ın 2. sezon senaryolarıyla ilgileniyoruz ama sizin de bildiğiniz gibi kendisinin gelişmekte olan bir film kariyeri var ve dolayısıyla Noah’ı film stüdyomuzla paylaşıp nasıl devam edeceğimizi belirlememiz gerekiyor.” dedi.

FX CEO’su John Landgraf, Fargo 4. Sezon Hakkında Konuştu!

fargo-filmloverss

Louis CK’in başrolünde yer aldığı Louie dizisi hakkında da konuşan John Landgraf, yeni sezon için belirli bir tarihin olmadığını söyledi. Yakın bir gelecekte dizi geri döndüğünde ise dizinin eskisi gibi olmayacağından bahseden FX CEO’su, bunun sebebini CK’in artık farklı biri olmasına bağladı.

Son zamanların yükselen yıldızlarından Donald Glover’ın kaleminden çıkacak yeni 18+ Deadpool animasyonuyla ilgili olarak da konuşan Landgraf, Glover ve kardeşi Stephen’in Han Solo filminin çekimlerinden fırsat buldukça animasyonun senaryosunu yazdıklarını belirtti. Yalnız söz konusu Deadpool animasyonun, Ryan Reynolds’lu film serisinden ton açısından daha farklı olacağını hatırlatalım.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi